W weekend majowy okradziono biuro Fundacji Cancer Fighters, pomagającej chorym na raka

0
fot. Cancer Fighters

– Jak się okazuje to, że ktoś czyni dobro, nie oznacza, że to dobro wróci w drugą stronę… Przekonaliśmy się o tym w pełni wracając do pracy po Majówce. Nasze biuro we Wrocławiu zostało splądrowane i okradzione. – napisali na swoim profilu członkowie Fundacji Cancer Figters.

Zginęły m.in. sprzęty elektryczne, w tym komputer jednego z pracowników Fundacji oraz ubrania dla zawodników na najbliższą galę Boxing Challenge.

Straty szacowane są na kilkadziesiąt tysięcy złotych.

,,Najgorsze jest w tym wszystkim to, że dzisiaj zamiast zajmować się konkretnymi działaniami dla naszych podopiecznych, liczymy straty i zastanawiamy się co jeszcze zostało nam ukradzione.” – dopowiada Fundacja.

fot. Cancer Fighters

Fundacja ma prośbę o udostępnienie informacji. Może okaże się, że ktoś z Wrocławia cokolwiek widział i jakimś cudem uda się stracone rzeczy.

,,Mamy również apel do złodzieja! Jeśli zobaczysz ten post, to zastanów się co zrobiłeś! I komu tak naprawdę zrobiłeś tym czynem na złość?!” 

Biuro zostało okradzione w weekend majowy., Fundacja mieści się przy ul. Bałuckiego.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułW ZOO Wrocław urodził się takin złoty! Jeden z najrzadszych gatunków zwierząt w ogrodach zoologicznych na świecie
Następny artykułKoleje Dolnośląskie rozwijają sieć biletomatów
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.