W jednej z paczek kaw od Etno Cafe ukryty jest złoty kontrakt! Szczęśliwiec stanie się zawodnikiem siatkarskiej Gwardii Wrocław

0

Chemeko-System Gwardia Wrocław wraz ze swoim partnerem Etno Cafe przygotowali jedyną w swoim rodzaju akcję promocyjną dla kibiców klubu. Do wygrania jest złoty kontrakt, dzięki któremu będzie można stać się pełnoprawnym zawodnikiem pierwszego zespołu!

Zasady zabawy są bardzo proste – w kawiarniach Etno Cafe oraz Bema Cafe na terenie Wrocławia będzie możliwość zakupienia limitowanej kawy gwardyjskiej (dostępne będzie 300 opakowań). W środku jednej z kaw znajdzie się złoty kontrakt, który będzie przepustką do świata Gwardii Wrocław. Osoba, która go znajdzie automatycznie stanie się zawodnikiem pierwszego zespołu.

Otrzyma cały komplet meczowy wraz z nazwiskiem, przejdzie profesjonalne badania sportowe w centrum medycznym Sports Medic, zwiedzi palarnię kawy Etno, spróbuje świeżo paloną kawę, przygotowaną przez profesjonalnego baristę oraz co najważniejsze – zagra w meczu podczas turnieju Orlen Cup. To nie koniec niespodzianek – szczęśliwy posiadacz stanie się pełnoprawnym członkiem Chemeko-System Gwardii Wrocław w sezonie 2021/2022.

Jeden z naszych kibiców będzie miał niepowtarzalną szansę poczuć się jak Charlie z Fabryki Czekolady i zdobędzie swój złoty bilet do siatkarskiego świata. To z całą pewnością będzie niezapomniana i niepowtarzalna przygoda – mówi prezes Gwardii Wrocław Łukasz Tobys.

Akcja #zostańgwardzistą trwać będzie w dniach 3-17 grudnia 2021 we wszystkich punktach Etno Cafe oraz Bema Cafe na terenie Wrocławia. Dostępnych będzie 300 kaw w ziarnach, a w środku jednej z nich znajdzie się złoty kontrakt.

W których kawiarniach znajdziesz gwardyjską kawę?

Etno Wroclavia I – ul. Sucha 1, 11-400 Wrocław

Etno Wroclavia II – ul. Sucha 1, 11-400 Wrocław

Etno Wrocław 101 – ul. Piłsudskiego 101, 11-400 Wrocław

Etno OVO – ul. Podwale 83, 50-414 Wrocław

Etno Okrąglak – Pl. Kościuszki 1, 50-029 Wrocław

Etno Pasaż Grunwaldzki – Pl. Grunwaldzki 22, 50-363 Wrocław

Etno Barbara – ul. Świdnicką 8B, 50-067 Wrocław

Bema Legnicka – ul. Legnicka 56, 54-204 Wrocław

Bema Drobnera – ul. Bolesław Drobnera 38, 50-257 Wrocław

Bema Tarasy Grabiszyńskie – ul. Grabiszyńska 238/240, 53-235 Wrocław

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPociągi powróciły na trasę z Wrocławia do Jelcza-Laskowic!
Następny artykułTargi Książki Wrocław 2021 już ruszyły! [SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.