W Arkadach Wrocławskich powstała komfortowa Strefa Rodzica

0

Arkady Wrocławskie wprowadzają kolejne udogodnienia dla rodzin. W centrum handlowym otwarto właśnie przestronny i komfortowy pokój dla rodzica z dzieckiem. Pomieszczenie ma ponad 50 mkw. powierzchni i posiada kilka wydzielonych stref, gwarantujących opiekunom i ich pociechom pełną intymność.

Strefa Rodzica w Arkadach Wrocławskich zlokalizowana jest na poziomie +1 i ma aż 51 mkw. powierzchni. W głównym pomieszczeniu znajdują się wygodne pufy i fotele, stoliki do rysowania i wysokie krzesełka do karmienia. W głębi schowany jest osobny kącik dla dzieci z miękkimi poduszkami, a po drugiej stronie znajduje się aneks kuchenny z wygodnym blatem, mikrofalówką, zlewem do mycia i podgrzewaczem do butelek.

Bez problemu znajdzie się też miejsce na postawienie wózka. Osobną przestrzeń stanowią zamykana łazienka i zamykany pokój dla matki karmiącej. W obydwu pomieszczeniach dostępne są wygodne przewijaki i umywalki.

– Projektując to pomieszczenie, staraliśmy się uwzględnić różne potrzeby, zarówno dzieci, jak i rodziców. Nie chcieliśmy się ograniczać do standardowego przewijaka i fotela do karmienia. Myślę, że nam się to udało – mówi Jagoda Najwer, Specjalista ds. Marketingu Arkad Wrocławskich.

W Arkadach Wrocławskich regularnie organizowane są wydarzenia edukacyjne dla rodzin z dziećmi. W najbliższą sobotę, 23 listopada, odbędzie się tu druga edycja Teatru Najmłodszego Widza. Na scenie w centrum handlowym wystawione zostaną dwa bezpłatne spektakle familijne: „Polarna Przygoda” oraz „Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja”.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane