W Arkadach Wrocławskich będzie tor z gokartami do driftowania i nowe marki!

0

Wraz z ponownym otwarciem sklepów w centrach handlowych do grona najemców Arkad Wrocławskich dołączył autorski butik Dominika Młyńczak Made in Wrocław.

To nie jedyna nowość, jeżeli chodzi o ofertę galerii. Wkrótce w Arkadach otwarty zostanie salon marki Sinsay. Z kolei amatorzy sportowej rywalizacji będą mogli potrenować jazdę w poślizgu na torze Akademii Driftingu Crazy Carts.

Pomimo panującej pandemii koronawirusa i związanymi z nią zawirowaniami na rynku centrów handlowych Arkady Wrocławskie mogą pochwalić się stabilnym portfolio najemców. W ciągu ostatnich 6 miesięcy do galerii wprowadziło się 5 nowych marek. O dużym zainteresowaniu powierzchnią handlową Arkad świadczy też na nowo otwarty 28 listopada butik Dominika Młyńczak Made in Wrocław (poprzednio Ottaviano Dominika Młyńczak). W ofercie sklepu funkcjonującego na parterze centrum handlowego znajdują się sukienki, kombinezony, spódnice, a także odzież wierzchnia zaprojektowane przez wrocławiankę – Dominikę Młyńczak. Wszystkie kreacje zostały uszyte z najwyższej jakości materiałów i wyróżniają się ponadczasowym krojem podkreślającym kobiecą sylwetkę.

– Nasz dział komercjalizacji nieustannie pracuje nad tym, aby oferta centrum była atrakcyjna i różnorodna. Cieszymy się, że w tych trudnych czasach podpisujemy kolejne umowy, zapewniając klientom dostęp do szerokiego wyboru produktów w jednym miejscu. Naszą kategorię fashion wzmocnił właśnie butik Dominika Młyńczak Made in Wrocław, a już niebawem tenant-mix Arkad uzupełni znana wszystkim marka Sinsay, oferująca ubrania dla całej rodziny w atrakcyjnych cenach. Otwarcie lokalu zaplanowane jest na koniec stycznia 2021 roku – mówi Małgorzata Michalska, Leasing Manager w Develia S.A. – To nie wszystko! Mamy też coś specjalnego dla osób chcących poczuć dreszczyk sportowych emocji. Wkrótce w Arkadach ruszy Akademia Driftingu Crazy Carts – dodaje Małgorzata Michalska.

Tor kartingowy do driftowania będzie funkcjonował na poziomie 1 i zajmie powierzchnię ponad 500 mkw. Crazy Carts to specjalne elektryczne gokarty imitujące jazdę w poślizgu. W bezpiecznych warunkach, pod bacznym okiem instruktora, będzie można zaciągnąć „hamulec ręczny” i pokonać zakręt bokiem.

 

Bezpieczne zakupy w Arkadach Wrocławskich

Arkady Wrocławskie dokładają wszelkich starań, aby podczas zakupów klienci czuli się komfortowo i bezpiecznie. Centrum funkcjonuje w ścisłym reżimie sanitarnym. Na terenie całego obiektu dostępne są dozowniki z płynem dezynfekującym oraz bezpłatne rękawiczki jednorazowe. Ochrona galerii zwraca szczególną uwagę, aby odwiedzający pamiętali o obowiązku zakrywania ust oraz nosa. Skrupulatnie przestrzegane są też limity osób mogących przebywać na jej terenie.

W celu zwiększania bezpieczeństwa i rozłożenia natężenia ruchu w czasie przedświątecznych zakupów od 3 do 30 grudnia godziny funkcjonowania Arkad zostały wydłużone. Od poniedziałku do soboty centrum będzie czynne od 8:00 do 22:00, w niedziele handlowe od 9:00 do 21:00, natomiast w Wigilię i Sylwestra od 8:00 do 14:00.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułStrajkowy ogórek reanimowany! MPK Wrocław rusza z remontem klasyka
Następny artykułPoké poké – restauracja, której brakowało we Wrocławiu!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.