fot. fb/ Kolektyw Performatywy

Rusza kolejna edycja Variete we Wrocławiu. Po raz trzeci stolica Dolnego Śląska będzie gościć na wrocławskiej scenie artystów i artystki z całej Polski. Kolektyw Performatywy i CK Czasoprzestrzeń zaprasza na wrocławski wieczór sztuk scenicznych, który odbędzie się już 13 maja w Klubie Łącznik.

Co to jest to całe variété? Wieczór sztuk wszelakich!

– Naszym hasłem przewodnim jest różnorodność, więc przygotuj się na wieczór pełen krótkich etiud scenicznych, a więc tanecznych, żonglerskich, akrobatycznych, teatralnych i innych – nasze bestie sceniczne specjalizujące się w różnych dziedzinach sztuk performatywnych będą zaskakiwać i zadziwiać! – mówią organizatorzy

Wydarzenie jest realizowane dzięki wsparciu finansowemu Gminy Miasta Wrocław (www.wroclaw.pl) oraz przy wsparciu CK Czasoprzestrzeń, Stowarzyszenia Tratwa i Klubu Łącznik.

GDZIE?
Klub Łącznik – CK Czasoprzestrzeń
Tramwajowa 1-3
51-621 Wrocław

KIEDY?
13.05.2023 (sobota)
start: 19:00

WSTĘP
Wstęp darmowy dla publiczności!

ORGANIZATORZY
Wydarzenie jest organizowane przez kolektyw Performatywy we współpracy z CK Czasoprzestrzeń. 

Kolektyw Performatywy

– Jesteśmy kolektywem Performatywy – grupą entuzjastek szeroko rozumianych sztuk performatywnych, ze szczególnym uwzględnieniem cyrku współczesnego. Naszymi działaniami chcemy wspierać wrocławskie środowisko artystyczne, które (z naszych obserwacji) ma ogromny potencjał twórczy, a także wyraźną chęć wspólnego działania, organizacji i integracji.

Kolektyw Performatywy powstał z naturalnej potrzeby zebrania w jednym miejscu naszego wieloletniego doświadczenia scenicznego, zrealizowanych wydarzeń artystycznych, nowych pomysłów i przyszłych planów – wszystko to, aby sprawniej wspierać nasze środowisko. Jako grupa nieformalna chcemy budować zintegrowaną społeczność sztuk performatywnych, która jest w pełni otwarta na nowych członków i członkinie, gotowa wspierać się nawzajem przy realizacji wspólnych projektów, wymieniać się doświadczeniem i edukować wzajemnie.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDolny Śląsk — w tych 4 miejscach spędzisz romantyczny weekend we dwoje
Następny artykułTakiego wydarzenia jeszcze nie było! MPK Wrocław zaprasza na Dzień Otwarty przy nowej trasie tramwajowej przez Popowice
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.