Variété po raz kolejny we Wrocławiu. Wieczór pełen sztuk wszelakich – taniec, żonglerka i akrobatyka!

0

Variete we Wrocławiu jest wydarzeniem od artystów dla artystów. Powstało, by wspierać artystów sztuk performatywnych przez zapewnienie im platformy do sprawdzania nowych projektów oraz wymiany między artystami z większym doświadczeniem scenicznym, a tymi, którzy dopiero zaczynają swoją drogę ze sceną.

Czym jest to całe variété? Wieczór sztuk wszelakich!

,,Naszym hasłem przewodnim jest różnorodność, więc przygotuj się na wieczór pełen krótkich etiud scenicznych, a więc tanecznych, żonglerskich, akrobatycznych i innych – nasze bestie sceniczne specjalizujące się w różnych dziedzinach sztuk performatywnych będą zaskakiwać i zadziwiać!” – mówią organizatorzy wydarzenia.

Celem wydarzenia jest również promowanie sztuk performatywnych, w tym nowego cyrku, czyli cyrku bez zwierząt, gdzie główna rolę odgrywają widowiskowe pokazy akrobatów, tancerzy i żonglerów.

Variete odbędzie się  już w najbliższą sobotę w Surowcu we Wrocławiu.

Kiedy: 19 listopada 2022, godz. 20:00
Gdzie: Surowiec, Ruska 46A, 50-079 Wrocław
Za ile złota: 20 PLN

W co się odziać: selekcji na wejściu nie będzie, ale jest okazja, żeby się odstawić w najbardziej szałowe stroje*, jakie chowasz w szafie!

Obserwuj na Instagramie, żeby być na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami i atrakcjami, jakie zostały przygotowujemy: @varietewroclaw

*tak, zarówno lateksowe body, jak i anielskie koronki są mile widziane – cokolwiek, w czym czujesz się dobrze!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułJak odczytywać dane z numeru VIN?
Następny artykułOddział 8 PKO Banku Polskiego we Wrocławiu w nowym formacie – nowocześniejszy i bardziej cyfrowy
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.