Tuning samochodów we Wrocławiu. Gdzie warto oddać swoje auto?

0
tuning samochodów

Tuning samochodów to poważna sprawa, więc dobrze wiedzieć komu warto zaufać. Większa moc, sportowy wydech, a może nowy wygląd? Bez względu na ewentualny wybór modyfikacje czy to programowe, mechaniczne czy optyczne, lepiej jest powierzyć profesjonalistom.

Jak nie trudno się domyślić, dzisiejszy wpis kierujemy do wszystkich pasjonatów motoryzacji, którzy kochają swoje auta. I którzy chcieliby poddać je szeroko pojętemu tuningowi. Komu warto zaufać jeśli chodzi o tuning samochodów i dlaczego, o tym dowiecie się w naszym dzisiejszym artykule.

BMG Tuning – najlepszy tuning samochodów

Zaczynamy od BMG Tuning, uznając to miejsce za godne polecenia. Rekomendacje na Facebooku czy wysokie noty w Google nie wzięły się znikąd. Za nimi stoi ekipa pasjonatów motoryzacji, ale i profesjonalistów, dbająca nie tylko o jakość swoich usług, ale i o samych Klientów. Na jakie usługi możecie liczyć we wrocławskiej firmie tuningowej?

Chiptuning

Chiptuning to nic innego jak podniesienie mocy i elastyczności auta, poprzez modyfikację oprogramowania samochodu. Aby uzyskać bezpieczne, ale i zauważalne rezultaty, konieczne jest przeprogramowanie sterownika pojazdu i znajdującej się w jego wnętrzu mapy. Jest to dość skomplikowana operacja, którą niewątpliwie lepiej powierzyć specjalistom, ale która jest w stanie tknąć w auto nowego ducha. Większa moc to nie tylko większy komfort jazdy, ale paradoksalnie, mniejsze spalanie!

Hamownia 4×4

A jak zweryfikować efekty pracy mechaników? Tylko i wyłącznie na profesjonalnej hamowni obciążeniowej, która znajduje się na wyposażeniu warsztatu. Dzięki niej praca osób odpowiedzialnych za nową moc auta jest transparentna – i czarno na białym wykazuje efekty ewentualnego tuningu.

Aktywny system wydechowy i wydechy sportowe

W dobie coraz bardziej restrykcyjnych norm dotyczących samochodów osobowych, stosuje się w nich coraz mniej rasowe wydechy. To wszystko sprawia, że auta nawet te sportowe, tracą swój pierwotny pazur. Aktywny wydech to nowoczesna konstrukcja, umożliwiająca sterowanie głośnością wydechu. Kiedy ma być głośno – będzie. A gdy zajdzie konieczność wyciszenia wydobywających się z układu wydechowego decybeli, wystarczy jedno kliknięcie.

Tuning samochodów optyczny i mechaniczny

Zakres usług dopełnia tuning optyczny i mechaniczny. Obie formy modyfikacji samochodu nastawione są na indywidualizm, wobec czego każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sportowe zawieszenie, układ chłodzenia, a może pakiet optyczny z laminatu czy carbonu? Tak naprawdę jedyną granicą jest wyobraźnia, ale wnioskujemy, że również i budżet. Pełną ofertę marki znajdziecie na ich stronie internetowej www.bmgtuning.pl

To czego nam brakuje do pełni szczęścia to ewidentnie kwestia auto detailingu, możliwości oklejenia samochodu czy przyciemnienia szyb. Wnioskujemy, że było to idealne uzupełnienie powyższej listy usług. Z tego względu postanowiliśmy zrobić researcher na wrocławskim rynku i wyróżnić w tym miejscu jeszcze jedną markę – 4ohmy.

4ohmy

4ohmy to profesjonalne centrum auto detailingu, które zadba o kolor auta, karoserię, lakier jak i wnętrze samochodu. Zespół stanowią fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, a ich projekty mieliście okazję zobaczyć na wrocławskim evencie Raceism!

Auto detailing

Auto detailing to szerokie pojęcie, w skład którego wchodzi wiele rozmaitych usług, mających na celu poprawę wyglądu auta – zarówno wewnątrz jak i zewnątrz. Profesjonalne centrum detailingu potrafi zdziałać cuda z wyglądem samochodu, a z tego co zdążyliśmy sprawdzić – 4ohmy do takich cudotwórców niewątpliwie należy.

Zmiana koloru auta i oklejanie samochodów

Zmiana koloru auta poprzez oklejenie jego karoserii specjalną folią to idealny sposób na efektywną i efektowną modyfikację auta. Niestety, nałożenie folii do prostych nie należy. W skrajnych przypadkach istnieje ryzyko uszkodzenia lakieru i elementów karoserii. Z tego względu lepiej zapłacić wyższą kwotę za usługę, ale spać spokojnie.

Usuwanie rys z lakieru, polerka samochodowa i powłoki ceramiczne

Jeżeli lakier auta ma lśnić, konieczne będzie jego zabezpieczenie lub jeżeli jest taka konieczność, odrestaurowanie. Usuwanie rys poprzez polerkę karoserii potrafi uczynić cuda. A dodatkowe zabezpieczenie jej powierzchni specjalnymi powłokami ceramicznymi nie tylko zabezpieczy lakier na lata, ale i wydobędzie głębię z każdego koloru.

Pełną ofertę w zakresie detailingu możecie znaleźć na stronie www.4ohmy.pl

Podsumowując. Jeżeli kochacie swoje auta i chcielibyście dopieścić je na terenie naszego pięknego Wrocławia, sugerujemy udać się do któregoś z powyżej wymienionych miejsc. Oczywiście w zależności od Waszych potrzeb i oczekiwań. Patrząc na wysokie opinie obu miejsc, wierzymy, że będziecie w dobrych rękach.

Sprawdź również: Wynajem aut we Wrocławiu – gdzie tanio wypożyczysz samochód?

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułŚwiąteczny Jarmark Food Trucków na Placu Nowy Targ
Następny artykułSześć włoskich destynacji z Wrocławia [118zł W OBIE STRONY]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.