Tradycyjna kuchnia na Wrocławskim rynku

0

Poszukujesz restauracji na Rynku we Wrocławiu, w której zjesz tradycyjne polskie potrawy w najlepszym wydaniu? Trafiłeś idealnie! Znajdująca się we Wrocławiu Restauracja Craft proponuje swoim gościom nowoczesną kuchnię polską, która tworzona jest jedynie z lokalnych składników.

Kulinarne rzemiosło w połączeniu z wybitnymi produktami pochodzenia naturalnego dają niezwykłe połączenie – przekonaj się o tym sam!

Lokalizacja

Restauracja Craft znajduje się na wrocławskim Rynku, a konkretniej na Placu Katedralnym 8. Lokal jest niezwykle przestronny i komfortowy – z pewnością zmieszczą się tam również duże grupy gości. Stylistyka restauracji utrzymana jest w dość surowym, acz niezwykle designerskim stylu. Słowo „craft” oznacza bowiem rzemiosło, zatem w lokalu tym królują takie materiały, jak dąb naturalny, skóra oraz czarna stal. Całość tworzy przyjemny efekt – spożywanie dań w tak swobodnej atmosferze będzie idealnym pomysłem na wieczór.

Warto wspomnieć również o otwartej, urządzonej w industrialnym stylu kuchni, która jest niezaprzeczalnym atutem tego miejsca. Takie rozwiązanie sprawia, że goście tej wrocławskiej, zlokalizowanej tuż przy Rynku restauracji, mogą swobodnie podziwiać profesjonalnych kucharzy i niezawodnych barmanów przy pracy.

W tej położonej na wrocławskim Rynku restauracji skosztujesz doskonale skomponowanych potraw kuchni polskiej, które zostały przygotowane przez profesjonalnych kucharzy. Menu jest na tyle rozbudowane, że każdy z pewnością znajdzie tam coś idealnego dla swojego podniebienia! Swoją kulinarną przygodę warto rozpocząć od przekąsek – goście mogą spróbować na przykład papryczek padrone z żytnią tempurą bądź galarety wieprzowej z dodatkiem pietruszki.

Z przystawek polecany jest między innymi śledź z maślanką, porem oraz liśćmi słonecznika. Na szczególną uwagę zasługuje również tatar wołowy, który podawany jest z sosem gribiche, oscypkiem oraz lubczykiem. Większy głód gości restauracji z pewnością zaspokoi któreś z dań głównych: w tej sekcji prym wiodą mięsa – na przykład jeleń z bulionem grzybowym i shiitake. Wegetarianie także są mile widziani w tej znakomitej restauracji: proponowane warzywa prosto z pola, które podawane są z różnymi rodzajami serów, na pewno przypadną do gustu każdemu jaroszowi.

We wrocławskiej Restauracji Craft wybitny kunszt kulinarny połączony jest z niesamowitym wnętrzem – spożywanie doskonale przyrządzonych posiłków w takim otoczeniu z pewnością będzie dla każdego gościa niesamowitym przeżyciem. 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł#TORYwolucja: ostatnia część prac przy pl. Dominikańskim i Sienkiewicza
Następny artykułW zabytkowej części Wrocławia powstanie pierwsza inwestycja tak wysokiej klasy!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.