Źródło: pexels.com
21 kwietnia (sobota) odbędzie się event dla wszystkich miłośników jazdy na rolkach impreza „Wiosenna ustawka z Slalom Academy” . Wydarzenie odbędzie się na Torze Wrotkarskim w Parku Tysiąclecia (Nowy Dwór). Start imprezy: godz. 11.00. Wstęp WOLNY!

Gośćmi wydarzenia będą: Klaudia Hartmanis i Michał Sulinowski, liderzy Rankingu Światowego WSSA, multimedaliści Mistrzostw Świata i Europy oraz 26 krotni Mistrzowie Polski, międzynarodowi sędziowie WSSA, jedyni w Polsce Certyfikowani Trenerzy Freestyle Slalomu WSSA. Zapraszamy na pokaz mistrzów oraz WARSZTATY, które poprowadzą! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zaprezentują pełen profesjonalizm, najwyższy poziom oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika.
rolki 21kwietnia poziom
Na imprezie będzie można udoskonalić swoją jazdę na rolkach oraz poczynić pierwsze kroki! Stworzona zostanie specjalna strefa dla malucha gdzie nie zabraknie gier i zabaw dla najmłodszych! Dla bardziej wprawionych w boju będzie warsztat z elementów jazdy wyczynowej oraz konkursy: skok wzwyż i w dal na rolkach!
Na koniec warsztatów będzie można zmierzyć się na torze z przeszkodami na czas- Bladecross!

 

Źródło: mat.prasowe.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPrzepłynie w słusznym celu 250 km Odrą bez odpoczynku
Następny artykułRekordowa frekwencja podczas otwarcia sezonu wyścigów konnych na wrocławskich Partynicach
Odkryj Wrocław na nowo