Taxi Grosz wozi za darmo zakupy dla seniorów 65+

0

Taxi Grosz wspiera wrocławskich seniorów. Darmowy dowóz dotyczy seniorów w wieku 65+ mieszkających w granicach miasta Wrocławia.

Zalecenia WHO i Ministerstwa Zdrowia są jasne: Jeśli możesz  #ZostańWDomu!

Niestety nie każdy może sobie na to pozwolić, więc w trosce o zdrowie wrocławskich seniorów zarząd Taxi Grosz postanowił ruszyć z akcją #NakarmićSeniora .

Od poniedziałku 23 marca #DowioząZaDarmo zakupy.
Akcja obejmie każdego seniora w wieku 65+, który przy składaniu zamówienia zgodzi się na okazanie dokumentu tożsamości celem potwierdzenia wieku. Za dowóz zamówienia osobie poniżej wieku 65+ obowiązuje dopłata w wysokości 20zł.

Aby skorzystać wystarczy zadzwonić pod numer 796 000 666 i podać adres. Dyspozytor przyjmie zamówienie – listę zakupów . Chodzi o produkty podstawowej potrzeby jak chleb , masło , mleko, warzywa, środki higieniczne  i tym podobne. Kierowca zrobi zakupy w najbliższym sklepie i dostarczy pod wskazany adres.

Senior przy odbiorze okaże dokument tożsamości i zapłaci za zakupy zgodnie z paragonem. W związku z tym, że kierowca założy swoje pieniądze kwota zakupów nie może przekroczyć 60zł. I najważniejsze: nie trzeba mieć gotówki, kierowca będzie miał ze sobą terminal . Unikamy w ten sposób wyjścia do bankomatu.

Wraz z pierwszymi zakupami senior otrzyma gazetki ze sklepów, by znał ceny produktów.

Taksówkarze biorą na siebie również wykupowanie recept w aptekach. Tu zasada będzie inna, gdyż kierowca najpierw przyjedzie po receptę i pieniądze: odwiezie leki, paragon oraz resztę.

Dostarczając zakupy zachowujemy wszelkie środki ostrożności, dezynfekujemy samochody oraz ręce, a seniorom dostarczymy ulotki z zaleceniami, w jaki sposób odkażać produkty.

Obowiązuje zasada: zamówienie złożone do godziny 12:00 zostanie dostarczone do godziny 20:00 tego samego dnia.
Zamówienie złożone pomiędzy 12:00 a 20:00 zostanie dostarczone do godziny 12:00 dnia następnego.

Zastrzeżone jest prawo do odmowy przyjęcia zlecenia, jeśli nie będziemy mogli zrealizować go w terminie. Zależy to od ilości przyjętych danego dnia zleceń.

Prosimy Was o przekazywanie tej informacji starszym osobom, które znacie.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułOd jutra zmiany w MPK. Podajemy max. ilość osób w danym pojeździe [PILNE]
Następny artykuł#HYDROwDOMU i nie ma nudy! [FILMIKI Z EKSPERYMENTAMI W DOMU]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.