Zbliża się kolejne wyjątkowe wydarzenie, na które wszyscy czekaliśmy – Targi roślin, kwiatów i dekoracji Zielono Mi. To kolejna edycja targów skupiająca wokół siebie miłośników roślinności.

Przyjdź w dniach 5-6 września (w godz. 11-18) do Zajezdni Dąbie – CK Czasoprzestrzeń przy ul. Tramwajowej 1-3 i doceń możliwość ogromnego wyboru spośród wielu kwiatów, roślin do domu. Dzięki nim ożywisz każde wnętrze, Twoje mieszkanie stanie się przytulne i przede wszystkim bardzo zielone. Zielono Mi zazieleni się jako jedno z podwydarzeń festiwalu odbywającego się pod hasłem #Kupuj Świadomie, w którym udział weźmie 120 wystawców.

Roślinność jest niezwykle ważnym elementem każdego domu.

To kwiaty ocieplają każde wnętrze. Będą ozdobą sypialni, kuchni, a nawet łazienki. Trend na aranżowanie tzw. miejskiej dżungli z roku na rok staje się coraz bardziej popularny. Miłośnicy kwiatowych i naturalnych dodatków zawsze upolują cenne okazy. Ustawione w oryginalnych donicach, lasach w szkle, czy posadzone w formie kokedamy lub podwieszone w kwietnikach tworzą namiastkę lasu w sercu miasta.

Zastawiasz się, na jakie rośliny postawić w swoim domu lub ogrodzie?

Przyjdź na targi Zielono Mi, gdzie nie tylko kupisz swoje wymarzone rośliny, ale także będziesz miał okazję dowiedzieć się wszystkiego na ich temat. Fachowcy udzielą Ci rad na temat tego jak je hodować i pielęgnować.

Nie zabraknie tu także ceramiki, minimalistycznych lub fantazyjnych donic i osłonek

Na targach znajdziesz: kwiaty oraz dodatki wnętrzarskie stworzone przez miłośników natury dla miłośników natury. Teraz w swoim domu stworzysz tropikalną wyspę, palmiarnię lub po prostu zielony zakątek, w którym zrelaksujesz się i poczytasz książkę. Targi roślin, kwiatów i dekoracji Zielono Mi przygotowane są z myślą o osobach lubiących otaczać się dizajnerskimi roślinami. Będzie to też okazja, aby wzbogacić swoje mieszkanie o lasy w szkle Ponadto pojawią się tekstylia z roślinnymi wzorami, obrazy inspirowane kwiatami oraz plakaty i grafika inspirowane roślinami oraz trendem miejskiej dżungli.

Dołącz do wydarzenia i przyjdź na targi Zielono Mi. Wstęp bezpłatny!

www.facebook.com/events/177582790215942

www.targizielonomi.pl

Kiedy?
5-6 września 2020 w godz. 11:00-18:00

Gdzie?
Zajezdnia Dąbie – Czasoprzestrzeń

Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

W dniach 5 i 6 września w Zajezdni Dąbie – CK Czasoprzestrzeń odbędą się również inne wydarzenia, na które serdecznie zapraszamy, a na wszystkie wstęp jest bezpłatny:

Targi mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting vol. 25
www.facebook.com/events/310401372957958 

Targi Kosmetyków Naturalnych Natural Beauty vol. 15
www.targinaturalbeauty.pl
www.facebook.com/events/543463423135648

Strefa Wrocławskich Targów Plakatu i Ilustracji
www.targiplakatuiilustracji.pl
www.facebook.com/events/669921900198431

Słodko Gorzko – festiwal rzemieślniczych słodkości, kawy i lodów
www.slodkogorzkofestiwal.pl
www.facebook.com/events/3175466772570446

Dzika Uczta – zlot food truck’ów i restauracji
www.dzikauczta.pl
www.facebook.com/events/520401355184355

Partner: Czasoprzestrzeń – Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych
Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań
Organizatorzy: Zielono Mi, Fashion Meeting, Natural Beauty, Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji, Dzika Uczta, Słodko Gorzko

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułSłodko Gorzko – festiwal rzemieślniczych słodkości, kawy i lodów [CO, GDZIE, KIEDY]
Następny artykułKiermasz Ogrodniczy we Wrocławiu ,,Pamiętajcie o ogrodach”. Kilkudziesięciu wystawców z całej Polski!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.