Takiej okazji jeszcze nie było. Deweloper otwiera drzwi do wnętrz Młyna Maria!

0

Rewitalizacja Młyna Maria trwa, prace są na zaawansowanym etapie zarówno w obszarze elewacji, jak też wewnątrz obiektu. Deweloper RealCo przekształca kompleks zabytkowych budynków, nadając im nowe funkcje: mieszkalną i usługową.

Oddanie mieszkań planowane jest już w przyszłym roku. A tymczasem nadarza się okazja, by zajrzeć do środka Młyna Maria i na własne oczy przekonać się, jak postępują prace w poszczególnych pomieszczeniach i częściach wspólnych inwestycji.

Stare maszyny młyńskie, silosy i magazyny ustąpią miejsca 121 lokalom mieszkalnym o powierzchni od 25 do 130 m kw. i 14 lokalom usługowym, usytuowanym na parterze. Wyróżnikiem inwestycji Młyn Maria, oprócz niepowtarzalnej lokalizacji na wyspach odrzańskich i niczym nieprzesłoniętych widoków na nabrzeża Odry i Ostrów Tumski, jest wysoki standard wykończenia, w którym RealCo oferuje wszystkie mieszkania.

Co wchodzi w zakres wykończenia mieszkań w Młynie Maria?

„Do zamieszkania” to standard lokali mieszkalnych w Młynie Maria, wypracowany wspólnie przez architektów, projektantów wnętrz i specjalistów rynku mieszkaniowego. Klient otrzymuje gotowy do użytku lokal, wyposażony w wybrane przez siebie elementy.

Zakres wykończenia obejmuje:

  • zabudowę kuchenną w zróżnicowanej gamie kolorystycznej,
  • sprzęt kuchenny AGD, tj.: piekarnik, chłodziarko-zamrażarka, okap i płyta indukcyjna oraz zmywarka,
  • ceramikę i armaturę łazienkową,
  • drewniane podłogi,
  • płytki ceramiczne ścienne i podłogowe, w tym dekory,
  • drzwi wewnętrzne i zabudowę szaf,
  • system inteligentnego zarządzania lokalem.

Powyższy zakres jest wliczony w cenę zakupu mieszkania.

Opracowane zostały aranżacje wykończenia mieszkań w Młynie Maria w różnych stylach architektonicznych, które inspirowały klientów i ułatwiały dokonanie wyboru elementów wykończenia.

Poniżej inspiracje dla wnętrz w różnych stylach


Styl eklektyczny

Styl loftowy

Styl skandynawski

 

Dni Otwarte inne niż zwykle. Zajrzyj do środka Młyna Maria

Tym klientom, którzy interesują się rewitalizacją Młyna Maria, rozważają zakup mieszkania, a chcieliby wejść na teren inwestycji i obejrzeć lokale – udostępniony zostanie teren budowy w dwie soboty, 28 listopada i 5 grudnia w godzinach 10:00 – 15:00.

Spotkania są organizowane co godzinę, z uwagi na bezpieczeństwo obowiązują zapisy na konkretną godzinę. Wizyta na terenie budowy wiąże się z przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa, deweloper zapewnia kaski ochronne i kamizelki odblaskowe, goście powinni przybyć w odpowiednim obuwiu.

Szczegóły w wydarzeniu: kliknij

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane