Takiej okazji jeszcze nie było. Deweloper otwiera drzwi do wnętrz Młyna Maria!

0

Rewitalizacja Młyna Maria trwa, prace są na zaawansowanym etapie zarówno w obszarze elewacji, jak też wewnątrz obiektu. Deweloper RealCo przekształca kompleks zabytkowych budynków, nadając im nowe funkcje: mieszkalną i usługową.

Oddanie mieszkań planowane jest już w przyszłym roku. A tymczasem nadarza się okazja, by zajrzeć do środka Młyna Maria i na własne oczy przekonać się, jak postępują prace w poszczególnych pomieszczeniach i częściach wspólnych inwestycji.

Stare maszyny młyńskie, silosy i magazyny ustąpią miejsca 121 lokalom mieszkalnym o powierzchni od 25 do 130 m kw. i 14 lokalom usługowym, usytuowanym na parterze. Wyróżnikiem inwestycji Młyn Maria, oprócz niepowtarzalnej lokalizacji na wyspach odrzańskich i niczym nieprzesłoniętych widoków na nabrzeża Odry i Ostrów Tumski, jest wysoki standard wykończenia, w którym RealCo oferuje wszystkie mieszkania.

Co wchodzi w zakres wykończenia mieszkań w Młynie Maria?

„Do zamieszkania” to standard lokali mieszkalnych w Młynie Maria, wypracowany wspólnie przez architektów, projektantów wnętrz i specjalistów rynku mieszkaniowego. Klient otrzymuje gotowy do użytku lokal, wyposażony w wybrane przez siebie elementy.

Zakres wykończenia obejmuje:

  • zabudowę kuchenną w zróżnicowanej gamie kolorystycznej,
  • sprzęt kuchenny AGD, tj.: piekarnik, chłodziarko-zamrażarka, okap i płyta indukcyjna oraz zmywarka,
  • ceramikę i armaturę łazienkową,
  • drewniane podłogi,
  • płytki ceramiczne ścienne i podłogowe, w tym dekory,
  • drzwi wewnętrzne i zabudowę szaf,
  • system inteligentnego zarządzania lokalem.

Powyższy zakres jest wliczony w cenę zakupu mieszkania.

Opracowane zostały aranżacje wykończenia mieszkań w Młynie Maria w różnych stylach architektonicznych, które inspirowały klientów i ułatwiały dokonanie wyboru elementów wykończenia.

Poniżej inspiracje dla wnętrz w różnych stylach


Styl eklektyczny

Styl loftowy

Styl skandynawski

 

Dni Otwarte inne niż zwykle. Zajrzyj do środka Młyna Maria

Tym klientom, którzy interesują się rewitalizacją Młyna Maria, rozważają zakup mieszkania, a chcieliby wejść na teren inwestycji i obejrzeć lokale – udostępniony zostanie teren budowy w dwie soboty, 28 listopada i 5 grudnia w godzinach 10:00 – 15:00.

Spotkania są organizowane co godzinę, z uwagi na bezpieczeństwo obowiązują zapisy na konkretną godzinę. Wizyta na terenie budowy wiąże się z przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa, deweloper zapewnia kaski ochronne i kamizelki odblaskowe, goście powinni przybyć w odpowiednim obuwiu.

Szczegóły w wydarzeniu: kliknij

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWiemy, w którym mieście żyje się najlepiej! Wrocław na podium!
Następny artykułWe Wrocławiu istnieje osiedle podporządkowane pod mieszkańców. Czy to idealne miejsce do życia?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.