Sylwester na Rynku odwołany – miasto zaprasza na domówkę życia

0

Tegoroczny sylwester we Wrocławiu będzie inny niż do tej pory, bo rok 2020 jest wyjątkowy. Od blisko 30 lat mieszkańcy zwyczajowo spędzali ten czas na wrocławskim Rynku. W tym roku, ze względu na pandemię, będzie to niemożliwe.

Jednak jak co roku chcemy być razem, dlatego zapraszamy na największą domówkę świata! – mówią organizatorzy.

Wielka domówka

Miasto Wrocław zorganizuje w tym roku wielką sylwestrową transmisję online, na którą organizatorzy zapraszają wszystkich wrocławian. Na miejskich kanałach internetowych pokazane zostanie, jak bawią się wrocławianie. Po latach wielkich widowisk na Rynku miłośnicy Wrocławia będą mogli pokazać siebie.

Każdy spędzający ten czas we własnym domu będzie mógł przyłączyć się do wspólnego świętowania, wystarczy Internet. Chętni będą mogli łączyć się z prowadzącymi na żywo oraz wysyłać sylwestrowe zdjęcia i filmy z hashtagiem #SylwesterŻycia. 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułJarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu nie odbędzie się w planowanym terminie
Następny artykułRuszają bezpłatne szkolenia komputerowe dla seniorów!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.