Święto sportu w Magnolia Park. Żużlowcy zaprezentują drużynę na nowy sezon

0
a

To jest Sparta! Przyjdź do Magnolia Park w najbliższy czwartek, zobacz oficjalną prezentację kultowej żużlowej drużyny – Betard Sparta Wrocław na sezon 2023 i zrób sobie zdjęcie z zawodnikami.

Zdobywają najwyższe trofea w światowym i europejskim żużlu. W sezonie można im kibicować m.in. na wrocławskim torze żużlowym na terenie Stadionu Olimpijskiego, a w najbliższy czwartek będzie można ich osobiście poznać w Magnolia Park.

Już 23 marca o godz. 19.00 w największym centrum handlowym na Dolnym Śląsku odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny Betard Sparta Wrocław, która już za kilka tygodni rozpocznie rywalizację o drużynowe mistrzostwo Polski.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców żużla do Magnolia Park. Chcemy być jak najbliżej naszych kibiców, dlatego zapraszamy na przedsezonową prezentację drużyny. Wszyscy tworzymy Spartę – mówi Adrian Skubis, rzecznik prasowy Betard Sparty Wrocław. Jak dodaje, podczas oficjalnej prezentacji zespołu kibice poznają nowego zawodnika drużyny – Piotra Pawlickiego, indywidualnego mistrza Polski 2018, medalistę drużynowych mistrzostw świata i indywidualnych mistrzostw świata juniorów.

Czwartkowa prezentacja „Spartan” to dopiero początek atrakcji, które czekają na wrocławian w tym dniu. Podczas wydarzenia będzie można zrobić sobie zdjęcie z żużlowcami i otrzymać od nich autograf. W programie przewidziano również konkurs z nagrodami dla fanów żużla.

To będzie wyjątkowy sportowy wieczór, na który fani żużla czekali od dawna. Już w czwartek kibice będą mogli stanąć twarzą w twarz ze swoimi idolami i uwiecznić tę chwilę na zdjęciu – mówi Joanna Sawośko-Duda z Muli Poland, dyrektor Magnolia Park.

Prezentacja drużyny Betard Sparta Wrocław rozpocznie się o godz. 19.00 na placu eventowym przy sklepach Jubitom i YES. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich kibiców.  

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł7 najlepszych miejsc we Wrocławiu do obserwacji pierwszych zwiastunów wiosny
Następny artykułStartuje Restaurant Week. 4 wrocławskie restauracje, które warto odwiedzić!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.