SUMMERAP / Oldschool Edition: Powrót do korzeni polskiego rapu na HotSpot we Wrocławiu

0

Najbliższa sobota (5 sierpnia), będzie gorącą nocą dla fanów autentycznego streetowego brzmienia, kiedy na scenie HotSpot zagoszczą legendy polskiego rapu w ramach letniego cyklu koncertów – SUMMERAP / Oldschool Edition. Tego wieczoru scena zostanie opanowana przez prawdziwe gwiazdy gatunku, którzy wrócą do początków rapu, wplecionych w letni vibem. To niezwykła okazja, by przenieść się w czasie i poczuć pierwotną energię tego gatunku, który zmienił polską muzykę na zawsze.

Na scenie pojawią się artyści, którzy są uznawani za ikony polskiego rapu. To prawdziwe Superstars Squad, w którego skład wchodzą:

O.S.T.R. – Artysta znany z klasycznego, oldschoolowego brzmienia, który sięgnie po utwory z pierwszych swoich albumów. Jego bity i wersy płyną prosto z serca, a jego przesłanie wciąż zmienia życie wielu słuchaczy.

MOLESTA EWENEMENT – Grupa, która zyskała uznanie dzięki legendarnemu albumowi „Skandal”. Ich występ będzie prawdziwą ucztą dla fanów starej szkoły rapu.

FOKUS x RAHIM – Ten duet przywoła na scenie klasykę Paktofoniki, których dyskografia wciąż stanowi inspirację dla wielu młodych raperów.

TEDE – Artysta, który powróci do swojej debiutanckiej płyty „S.P.O.R.T.” oraz innych kultowych utworów. Jego rap jest niegrzeczny, ale przesycony głębokim przesłaniem.

GRAMMATIK – Zespół, który sięgnie po kultowe „Światła miasta”, a ich występ przeniesie słuchaczy w nostalgiczne i niezapomniane chwile.

SUMMERAP to nie tylko koncert, to prawdziwe święto dla miłośników rapu. Wydarzenie to odbywa się w czterech miastach, z udziałem sześciu składów i trzynastu raperów. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć na jednej scenie tyle legendarnych postaci polskiego rapu.

Wydarzenie odbędzie się na plaży HotSpot. Otwarcie bram zaplanowano na godzinę 19:00, a start koncertu o 20:00. Bilety są dostępne na stronie https://summerap.biletomat.pl/, dlatego warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona.

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKtóre miasta są najbardziej przyjazne kierowcom? Wrocław na końcu rankingu
Następny artykułFestiwal sztuk ulicznych we Wrocławiu! Busker Tour 2023
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.