Stworzył firmy warte miliardy. Poprowadzi bezpłatne spotkanie we Wrocławiu

0

Jak tworzyć zaawansowane technologie wykorzystywane przez miliony użytkowników na całym świecie? Jak pokierować wdrożeniem, aby nie wydać fortuny? Na co zwrócić uwagę przy budowaniu biznesu? We Wrocławiu zbliża się wyjątkowe spotkanie z Johnem Sung Kimem i członkami JetBridge – firmy z Doliny Krzemowej wchodzącej na polski rynek IT.

Lista jego osiągnięć jest długa, a jego sława go wyprzedza. Założona i sprzedana przez niego firma Five9 jest notowana na giełdzie NASDAQ, a jej obecna wartość przekracza 4 miliardy dolarów. Z powodzeniem stworzył także start-up DoctorBase. John Sung Kim, jeden z najbardziej znanych innowatorów w świecie biznesu, w swojej karierze doradzał takim firmom jak LGC Wireless, Qualys i RingCentral. Jego ostatnim wielkim sukcesem jest założenie w San Francisco firmy JetBridge, która niedawno otworzyła we wrocławskim CitySpace swój pierwszy polski oddział. 13 lutego organizuje pierwsze spotkanie, na które zaprasza wszystkich zainteresowanych. Poprowadzi również jedną z prelekcji.

John Sung Kim zdradza, że stworzył firmę, aby tchnąć nową jakość w outsourcing usług software’owych. – Bazowałem na połączeniu naszego doświadczenia w budowaniu wielkich firm z Doliny Krzemowej z chęcią nauczania polskich profesjonalistów metody współpracy z gigantami z USA – przybliża. Założyciel JetBridge zarządza międzynarodowym zespołem wybitnych programistów, którzy są jednocześnie mentorami dla utalentowanych pracowników sektora IT w Centralnej Europie. Firma pomaga pracownikom w rozwoju zawodowym. Szczególny nacisk kładzie na naukę umiejętności miękkich, które przydają się w prowadzeniu relacji biznesowych z Amerykanami.

Nowa jakość IT we Wrocławiu

Znany przedsiębiorca i jego zespół podzielą się z uczestnikami wiedzą na temat tworzenia zaawansowanych technologii wykorzystywanych przez miliony użytkowników na całym świecie. Przedstawią dwie perspektywy: biznesową i developerską. Opowiedzą, jak pokierować implementacją oraz zdradzą, na co należy zwrócić uwagę przy budowaniu biznesu. – Spotkanie w CitySpace to doskonała okazja do poznania Johna i start-upowej kultury organizacji JetBridge, a także możliwości, które oferuje, na przykład wysyłając swoich pracowników do USA, aby mogli na własne oczy zobaczyć, jak pracuje się w Dolinie Krzemowej – zachęca Magdalena Śnieżek, regional manager CitySpace.

Wydarzenie „JetBridge meetup#1. How to create products used by millions of users around the world?” odbędzie się w 13 lutego, w czwartek, w siedzibie CitySpace w Nobilis Business House przy ul. Curie-Skłodowskiej 12. Patronem akcji jest Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, która dostrzega obustronne korzyści, jakie płyną z pojawienia się we Wrocławiu firmy tej rangi. – JetBridge współpracuje z klientami z branży FinTech, healthcare i SaaS. Na szczególną uwagę zasługuje model biznesowy spółki, gdyż poza naciskiem na umiejętności miękkie, znajomość kultury pracy z Amerykanami i rozwój zawodowy, firma oferuje swoim pracownikom udziały na przejrzystych warunkach – mówi Magdalena Wypych z ARAW. Więcej na spotkaniu w CitySpace!

Agenda spotkania „JetBridge meetup#1. How to create products used by millions of users around the world?”

  • 17:30 – Rejestracja

  • 17:45 – Hello From JetBridge

  • 18:00 – How I Created $3 Billion IT Company Know Nothing About IT. Prowadzący: John Sung Kim, założyciel JetBridge

  • 18:30 – Cloud-Native Application Development On A Tight Budget. Prowadzący: Mischa Spiegelmock, współzałożyciel JetBridge

Prelekcje odbędą się w języku angielskim. Udział jest bezpłatny. Konieczna rejestracja.

Zgłoszenia przyjmowane są do 11 lutego pod adresem http://meetup.jetbridge.com/. Więcej informacji: adam@jetbridge.com

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułBuk za buka, dąb z dąb. Wrocławska firma stolarska sadzi drzewa, za wykorzystane surowce!
Następny artykułLoty z Wrocławia – gdzie można tanio polecieć? [LUTY 2019]
Odkryj Wrocław na nowo