Startuje Wielka Loteria Wroclavii! Do wygrania wycieczka do USA, kultowy włoski skuter i ponad 400 innych nagród

0

Kto nie chciałby wyjechać na wycieczkę do Stanów Zjednoczonych albo przejechać się własnym, kultowym, włoskim skuterem? Teraz to jak najbardziej możliwe. Centrum Handlowe Wroclavia zaprasza do udziału w WIELKIEJ Loterii, która potrwa od 9 do 24 września. Całkowita pula nagród wynosi ok. 80 tys. zł.

Wycieczka do USA o wartości 25 tysięcy złotych i 5 tysięcy złotych kieszonkowego do wydania podczas wyjazdu, skuter oraz karta podarunkowa o wartości 5 tysięcy złotych to nagrody główne w WIELKIEJ Loterii Wroclavii.

Ich losowanie odbędzie się 24 września o 17:00. Każdego dnia można jednak wygrać rzeczowe nagrody natychmiastowe, a także karty podarunkowe o wartości 100 zł i 60 zł. W sumie w WIELKIEJ Loterii Wroclavii przewidziano ponad 400 nagród o łącznej wartości ok. 80 tysięcy złotych.

Żeby wziąć udział we WIELKIEJ loterii Wroclavii trzeba być członkiem programu lojalnościowego Wroclavii z aktywną funkcją cashback oraz zrobić w centrum zakupy za co najmniej 100 złotych.

– Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Zasady są proste, a nagrody wyjątkowe – dobraliśmy je tak, aby spełniały marzenia o podróżach i zakupach.  Mocno wierzymy, że WIELKA Loteria będzie powodem niejednego uśmiechu i miłych wspomnień – mówi Małgorzata Woźniak, dyrektor Wroclavii. – Loteria jest kontynuacją naszych działań promocyjnych utrzymanych w miejskim, streetwear’owym stylu, które zostały zapoczątkowane wydarzeniem „Sneaker Fest” odbywającym się we Wroclavii 9 i 10 września. Stawiamy na budowanie niezapomnianych doświadczeń i wspomnień – mamy nadzieję, że na długo pozostaną w pamięci naszych klientów.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w loterii?

KROK 1. W dniach 9-24.09.2022 r. odwiedź sklepy biorące udział w loterii Wroclavii i zrób zakupy za minimum 100 zł (na maksymalnie dwóch dokumentach potwierdzających zakup).

KROK 2. Zgłoś się̨ do Punktu Obsługi Loterii* (poziom 0.) z dowodem zakupu. Hostessa poprosi cię o okazanie elektronicznej karty Programu Lojalnościowego Wroclavii i zweryfikuje, czy na koncie aktywna jest funkcja Cashback – to warunek konieczny do wzięcia udziału w loterii.

KROK 3. Po pozytywnej weryfikacji, otrzymasz odpowiednią liczbę̨ kuponów loteryjnych. Dodatkowe kupony loteryjne można zdobyć rejestrując dowody zakupu dokonane od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-13:00.

KROK 4. Zarejestruj kupon lub kupony loteryjne w loteriomacie i sprawdź, czy wygrałeś jedną z rzeczowych nagród natychmiastowych.

Informacja o wygranej lub jej braku wyświetli się na ekranie w postaci kolorowej animacji. Zwycięzca rzeczowej nagrody natychmiastowej będzie mógł ją odebrać w Punkcie Obsługi Loterii, okazując dowód potwierdzający tożsamość, zwycięski kupon loteryjny oraz dowód zakupu.

Finał i losowanie nagród głównych – 24.09 godz. 17:00.

Osoby, które chcą wziąć udział w losowaniu nagród głównych, tj. wycieczki do USA, kultowego, włoskiego skutera i karty podarunkowej o wartości 5 tysięcy złotych, powinny wrzucić zarejestrowany kupon lub kupony do urny zlokalizowanej w Punkcie Obsługi Loterii, a następnie przyjść na losowanie, które odbędzie się̨ 24.09.2022 r. o godzinie 17.00.

Obecność podczas losowania nagród głównych jest obowiązkowa – tylko osoby obecne podczas finału WIELKIEJ Loterii, będą uprawnione do odbioru nagród głównych. W przypadku gdy wylosowana zostanie osoba nieobecna w centrum, losowanie odbędzie się ponownie.

*Punkt Obsługi Loterii zlokalizowany jest na poziomie 0. (przy fontannie) w dniach 9-23.09.2022 r. (z wyłączeniem dni wolnych od handlu), w godzinach 9:00-20:00 oraz w dniu 24.09.2022 r. w godzinach 9:0015.30

Regulamin WIELKIEJ Loterii jest dostępny na stronie CH Wroclavia.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNowość na Netflixie: Wielka woda – serial o powodzi we Wrocławiu. Znamy datę premiery
Następny artykułJakie dane klienta sprawdzi firma pożyczkowa przed udzieleniem pożyczki online?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.