Startuje ,,Restaurant Week” – wygraj podwójne zaproszenie! [KONKURS]

0
Restaurant dish on white plate on black background decorated with flowers served with fork and knife on white napkin. Salad with spinach, arugula, cheese, salmon and baguette, top view

Polacy coraz chętniej wychodzą z domów – coraz częściej także do restauracji. Rewolucja restauracyjna dotarła już do najdalszych zakątków Polski – prawie wszędzie tam, dociera także Restaurant Week. Wiosenna edycja Festiwalu pod hasłem “Chodźmy do Restauracji!” już między 18., a 30. kwietnia.

Rezerwacje popisowych trzydaniowych doświadczeń w najlepszych restauracjach w całej
Polsce już od 22. marca na stronie wydarzenia.
RWP18W_Chodźmy do Restauracji_SMW 2017 roku wydaliśmy w restauracjach ponad 3 miliardy złotych więcej, niż rok wcześniej. Wyjście do restauracji coraz rzadziej kojarzy się tylko z jedzeniem, a coraz częściej z radosnym wspólnym czasie przy stole z bliskimi i znajomymi. Pierwsze dni kalendarzowej wiosny to dokonały pretekst do zarezerwowania stolików w najlepszych restauracjach w całym kraju. Szefowie Kuchni ponad 400. restauracji zaprezentują na Festiwalu popisowe trzydaniowe menu, dostępne tylko dla gości Restaurant Week. W Festiwalu udział wezmą zarówno restauracje z ugruntowaną pozycją na rynku, jak i najlepsze debiutujące lokale, które z dnia na dzień zyskują na popularności. Restaurant Week to najlepsza okazja do zaproszenia grupy znajomych, rodziny czy drugiej połówki do wspólnego spędzenia czasu w najlepszych restauracjach Wrocławia.

Chef preparing dish in kitchen

Rezerwacja stolika oraz trzech popisowych dań w festiwalowej cenie 49 zł (około 50% zniżki). W ramach ceny każdej rezerwacji na wszystkich gości Festiwalu czekać będzie niespodzianka od sponsorów wydarzenia. Oficjalną wodą Festiwalu Restaurant Week jest Kropla Délice, która doskonale połączy się z kunsztem festiwalowych dań serwowanych przez najlepszych Szefów Kuchni.

Kiedy: 18 – 30 kwietnia.
Rezerwacje: od 22 marca.

Serdecznie zapraszamy.

KONKURS
Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na wydarzenie!
Szczegóły na naszym facebooku: tutaj

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNoc Muzeów we Wrocławiu – zobacz program
Następny artykułPrzepłynie w słusznym celu 250 km Odrą bez odpoczynku
Odkryj Wrocław na nowo