Gdzie na Stand-up i Kabaret we Wrocławiu? [MIEJSCA, TERMINY, BILETY]

0

Stand-up staje się z roku na rok coraz bardziej popularny. We Wrocławiu, tak jak i w innych miastach w Polsce nie brakuje imprez, podczas których można oglądać występy znanych stad-uperów oraz tych, którzy dopiero startują i próbują swoich sił na scenie. Gdzie warto wybrać się na stand-up we Wrocławiu? Jakie wydarzenia planowane są w najbliższym czasie i gdzie zdobyć bilety? Prezentujemy listę miejsc i harmonogram występów.

 

STAND-UP POLSKA  w klubie Nietota
Termin: 4.02.2019r., godz. 20:30

Antoni Syrek-Dąbrowski i Maciek Adamczyk żegnają się ze swoimi programami. Jeżeli nie mieliście okazji zobaczyć na żywo ich aktualnych programów, to ostatnia szansa w lokalu Nietota, ul. Kazimierza Wielkiego 50.
Wystąpią:
Antoni Syrek-Dąbrowski „NORMA”
Próbuje być lepszym człowiekiem, próbuje wstawać rano, próbuje jeść zdrowo… Nie umiem. Stanie się lepszym człowiekiem wymaga wysiłku, a ja nie lubię wysiłku. Więc mój wniosek jest taki: jak byłeś dobrym człowiekiem to bardzo prawdopodobne, że dalej w życiu będziesz dobry człowiekiem, a jeśli byłeś leniwym dziadem to mamy dużo wspólnego. Ze wstydem zapraszam na występ.
 
Maciek Adamczyk „NALEŻYTA STARANNOŚĆ”
Jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce. Stand-upem zajmuje się od 2009 roku. Niech nie zwiedzie was jego wieloletni staż – mimo walki z głupotą i zakłamaniem na samym froncie, nie nabawił się cynizmu czy zgorzknienia. W swoich występach, ze stoickim spokojem, szuka absurdów, słabostek i wad rodzaju ludzkiego. Wyciąga je na światło dzienne ale jednocześnie serwuje im kubek dobrego kakao.
35zł/45zł
Bilety: tutaj

STAND-UP W VERTIGO
Termin: 6.02.2019r., godz. 20:30

Kolejne spotkanie ze stand-upem w znanym klubie jazzowym Vertigo przy ul. Oławskiej 13.

Wystąpią:

Arkadiusz Jaksa Jakszewicz „Z miłości do historii”
Rudowłosy i bardziej rudobrody komediant z warmińskiego grodu Lidzbark. Połowę życia siedzi w komedii i nie chce wyjść. Miłośnik historii… zabawnych historii i też tych złych. Rekonstruktor dobrych czasów. Niedzielny rycerz. 90 kilogramowy leniwiec z zapędami. W życiu czuje się, jak ryba w termoforze. Zwinna postać o niezgrabnych ruchach i otwartym na oścież umyśle. Dobry obserwator cudzego życia, kiepski animator swojego. Lubi zapiekanki, cebulę i siekiery. Gada z ludźmi, zwierzętami i sobą. Złoty członek grupy Stand-up Warmia.

Karol Kopiec – Improwizator, komik posługujący się w dużej mierze językiem abstrakcji. Jego występy to unikatowa podróż przez multiwers skojarzeń, odniesień i galaktyki wyobraźni. Miłośnik fauny i flory, najbardziej lubi leżeć na mchu. Mieszka na wsi pod Warszawą ale lubi miejskie klimaty. Jak nikt inny rozumie psychologie poruszania się po rondzie. Na scenie od 2008 roku.

Imprezę poprowadzi: Michał Juszczak i Grzegorz Wójtowicz
25/30 zł
Bilety: tutaj 

Marcin Daniec Kabaret w Sali Koncertowej Radia Wrocław

Termin: 9.02.2019r., godz. 17:00

Marcin Daniec
 to artysta, który fenomenalnie potrafi wcielać się w przeróżne postacie, naśladując i przejaskrawiając ich cechy. Aktor na scenie umiejętnie zmienia się z małego chłopca w zagorzałego kibica sportowego, przy czym pojawia się uśmiech i łzy radości nawet na najbardziej kamiennych twarzach. Daniec w swoich skeczach stara się nie umieszczać treści politycznych, natomiast wiele uwagi poświęca temu co znajduje się wokół przeciętnych obywateli. Przedstawienie Marcina Dańca to także piosenka, która nakłania do refleksji i ubogaca występ.

Miejsce: Sala Koncertowa Radia Wrocław, ul. Karkonoska 10
75-90zł
Bilety: tutaj

Recital Kabaretowy z gwiazdą kabaretu Piwnica pod Baranami
Scena Kamienica, ul. Lelewela 15
Termin: 9.02.2019r., godz. 18:00

Podczas kabaretowego wieczoru usłyszymy przeboje kompozytorów słynnego polskiego ośrodka kabaretowego w brawurowym wykonaniu słowno-muzycznym!

Rafał Jędrzejczyk- aktor teatralny i filmowy, artysta kabaretowy, konferansjer, swój zawód wykonuje z powodzeniem już od wielu lat. Studiował w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Do dziś pozostaje jednym z najważniejszych aktorów krakowskiego Starego Teatru, w którym występuje regularnie od 1980 roku. W kolejnych latach zaczął pojawiać się w różnych obrazach filmowych i teatralnych, głównie tworzonych przez reżyserów ściśle związanych ze środowiskiem teatralnym. W roku 1999 pojawił się w znanej adaptacji filmowej „Przygód dobrego wojaka Szwejka”, dwa lata później zagrał gościnnie w serialu „Świat Według Kiepskich”, występował w serialach „Blisko, coraz bliżej”, „Z biegiem lat, z biegiem dni” oraz „Pierwsza Miłość”.
Występują:
Rafał Jędrzejczyk- gwiazda kabaretu Piwnica pod Baranami
Jarosław Wilkosz- kontrabas
Paweł Pierzchała- fortepian


35-40zł
Bilety: tutaj


Telewizja Kłamie – spektakl komediowy
Centrum Sztuki IMPART
Termin: 13.02.2019r., godz. 19:30

Cała prawda o kłamstwach telewizji w doborowej obsadzie.

Tamara Arciuch jako Ania Lawendowska,
Adam Fidusiewicz jako Krzysztof Wybisz,
Bartek Kasprzykowski jako Maciej Dobor,
Bartosz Opania jako ojciec Tadeusz.
Na scenie pojawią się też Krzysztof Zniemiec, Tomasz Karmel i Marcin Prochop…i publiczność jako telewidz, który może wybrać jaką telewizję chce oglądać w spektaklu. A do wyboru jest TVP, TVN, Polsat i TV Trwam. Autor spektaklu, Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni, gwarantuje, że popłaczecie się…. ze śmiechu!!80-100zł
Bilety: tutaj

 

Kabaret Skeczów Męczących
Teatr Polski, ul. Gabrieli Zapolskiej 3
Termin: 21.02.2019r., godz. 17:00

Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. Nadszedł czas na wyjątkowe nagranie spektaklu z okazji 15 lecia KSM dla Telewizji Polsat. Zapraszamy do Teatru Polskiego we Wrocławiu już 21 lutego.

Niepowtarzalni bohaterowie Kabaretu Skeczów Męczących będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym pokochaliście KSM. Najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, które już zaraz staną się absolutnymi hitami. Pamiętasz jak to było mieć 15 lat? – taki właśnie będzie jubileuszowy telewizyjny program Kabaretu Skeczów Męczących – pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem KSM powstał legendarny spektakl, którego nie możesz przegapić.
80-90zł

Bilety: tutaj

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułSpektakl TEST we Wrocławiu! [BILETY]
Następny artykułKontrola biletów MPK Wrocław w dniach 1.02-7.02
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.