Stand-up w najlepszym wydaniu już wkrótce we Wrocławiu! [ZDOBĄDŹ BILET]

0

26 sierpnia we Wrocławiu wystąpią czołowi polscy stand-uperzy: Grzegorz Halama oraz Bartosz Gajda. Aby zdobyć bilety na to wydarzenie, wystarczy zrobić zakupy w Sky Tower.

Stand-up to forma występów komediowych, która w ostatnich latach robi w Polsce oszałamiającą furorę. Długo nieobecna w naszym kraju rozruszała scenę kabaretową i wprowadziła na nią całą plejadę nowych, młodych twórców.

Wygłaszane przez pojedynczego artystę sceniczne monologi, operujące często ostrym humorem, szybko zdobyły szerokie grono miłośników. Do jednych z najbardziej popularnych stand-uperów należą aktor i parodysta Grzegorz Halama oraz znany m.in. z kabaretu Łowcy. B Bartosz Gajda – i to właśnie oni będą gwiazdami wieczoru!

Obaj artyści zaprezentują swoje programy 26 sierpnia w sali OH Kina w Arkadach Wrocławskich (ul. Powstańców Śląskich 2-4) dwukrotnie – o godzinie 18:00 oraz 20.00.

Organizacja wydarzeń w tym miejscu jest zgodna ze wszystkimi obowiązującymi aktualnie wymogami sanitarnymi i zapewnia bezpieczny udział wszystkim gościom.

Aby otrzymać bilety, wystarczy w dniach 24 i 25 sierpnia zrobić zakupy za co najmniej 50 zł w sklepach znajdujących się w Sky Tower.

Paragony (max. 3 sztuki) należy okazać w punkcie akcji zlokalizowanym na poziomie zero (w tzw. łezce eventowej), w godzinach 10.00-18.00. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 3 bilety.

Ich liczba jest limitowana do 300 sztuk na każdy występ – o przyznaniu wejściówek decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły na www.skytower.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDużo zmian w rozkładach jazdy MPK [SPRAWDŹ]
Następny artykułWybory do Rad Osiedli już niebawem! [SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.