Stand-up na najwyższym poziome, czyli Halama i Gajda w Sky Tower

0

W Sky Tower zapowiada się doskonała zabawa z popularnymi komikami w rolach głównych. Już 19 marca pojawią się tu znani showmani – Grzegorz Halama oraz Bartosz Gajda, niegdyś związany z formacją Łowcy.B. Podczas solowych występów zaprezentują pełne autoironii i „czarnego humoru” programy stand-upowe. 

Publiczność wydarzeń organizowanych w Sky Tower może już zacierać ręce i przygotowywać się na solidny zastrzyk trafnych puent oraz zabawnych anegdot. W czwartek, 19 marca, o godzinie 19:00, wystąpi dwóch słynnych komików, którzy od lat bawią rzesze publiczności podczas festiwali kabaretowych czy telewizyjnych show.

Swój autorski program pt. „Intymne życie grubasa” w Sky Tower zaprezentuje Grzegorz Halama. Artysta przedstawi bardzo osobisty skecz, bazujący na własnych doświadczeniach życiowych. Będzie i o uzależnieniu od cukru, jedynej wizycie na siłowni czy nie do końca udanym życiu erotycznym, ale – znając inteligentny humor komika i jego niebywałe zdolności do rozśmieszania każdego – z pewnością na tym się nie skończy.

W czwartkowy wieczór wystąpi również Bartosz Gajda. Popularność przyniosły mu występy kabaretowe oraz twórczość udostępniana na kanale „50 twarzy Gajdy”, gdzie w zabawny sposób recenzuje filmy i gadżety, a także pokazuje, jak układać kostkę Rubika czy grać w szachy. Dotychczas Gajda, znany ze swojego abstrakcyjnego dowcipu, bawił publiczność ciętymi dowcipami na temat wizyty w przedszkolu, swojego dzieciństwa czy niepewnej przyszłości córek. O czym opowie w Sky Tower? Tego dowiemy się już niebawem.

– Ogromną radość sprawia nam współtworzenie kulturalnego życia Wrocławia, stąd kolejna inicjatywa, na którą zaprosimy mieszkańców. Dotychczasowe zainteresowanie i słowa aprobaty płynące od naszych gości są potwierdzeniem, że idziemy w dobrym kierunku, a Sky Tower powoli wpisuje się w miejską mapę ciekawych wydarzeń. Tym razem mamy przyjemność zaprosić wszystkich Państwa na stand-up w wykonaniu Grzegorza Halamy i Bartosza Gajdy. Gwarantujemy wieczór pełen śmiechu i fantastycznej zabawy – zachęca Katarzyna Bruź ze Sky Tower.

Udział w marcowym Stand-up Show to doskonała okazja, aby wspólnie z zaproszonymi gośćmi żartem „odczarować” absurdy dnia codziennego, a także porozmawiać z komikami i zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Występy odbędą się 19 marca o godz. 19:00 na poziomie +1, nieopodal Subway’a.  Wydarzenie jest biletowane. Wejściówki w cenie 10 zł dostępne są na www.skytower.pl, w wydarzeniu na Facebooku oraz w kasie Punktu Widokowego.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWeekend we Wrocławiu: 10 najciekawszych wydarzeń [6 – 8 marca 2020]
Następny artykułTydzień Kina Hiszpańskiego, Akademie filmowe, spotkania i wiele więcej | marzec w Kinie Nowe Horyzonty
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.