Spotkanie z himalaistą Adamem Bieleckim – ostatni weekend stycznia we Wrocław Fashion Outlet pełen atrakcji

0

W sobotę 28 stycznia gościem specjalnym Wrocław Fashion Outlet będzie Adam Bielecki – himalaista, alpinista, taternik i podróżnik, lider kilkudziesięciu wypraw górskich na 5 kontynentach oraz pierwszy zimowy zdobywca ośmiotysięczników Gaszerbrum I i Broad Peak. Dzień później we wrocławskim centrum można będzie wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Dodatkowo w dniach 23-29 stycznia na odwiedzających Wrocław Fashion Outlet czekać będzie finał zimowej wyprzedaży z najlepszymi rabatami w sezonie.

Wrocław Fashion Outlet zaprasza na spotkanie z Adamem Bieleckim

Spotkanie z Adamem Bieleckim odbędzie się 28 stycznia w godzinach 16.00–18.00. Podczas wydarzenia himalaista wygłosi prelekcję „Ku niezdobytym szczytom” poświęconą swoim dwóm ostatnim ekspedycjom: do Peru i Pakistanu. Ikona polskiej wspinaczki opowie także o sięganiu po marzenia, podążaniu własną drogą, podejmowaniu decyzji w skrajnych warunkach i pokonywaniu ograniczeń, które zwykle są tylko w naszej głowie. Wystąpieniu towarzyszyć będzie pokaz zdjęć i filmów z odbytych w ciągu ostatnich 25 lat wypraw. Dodatkową atrakcją przygotowaną przez organizatorów będzie możliwość zadawania pytań alpiniście oraz podpisywanie przez niego książek. Warto wspomnieć, że Adam Bielecki wspina się od ponad 25 lat i ma na swoim koncie wiele sukcesów, w tym wyróżnienie w konkursie Kolosy 2000 za dokonanie w wieku siedemnastu lat samotnego wejścia na Khan Tengri (7010 m) w stylu alpejskim czy zdobycie ośmiotysięczników K2, Makalu i Gaszerbrum II, a dodatkowo Gaszerbrum I i Broad Peak – które jako pierwszy zdobył zimą.

Wyjątkowa licytacja na rzecz WOŚP

29 stycznia odbędzie się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To też pierwsza w tym roku niedziela handlowa, dlatego chcąc wesprzeć WOŚP, można udać się do Wrocław Fashion Outlet. Osoby odwiedzające centrum tego dnia spotkają w nim wolontariuszy ze sztabu WOŚP, którzy będą zbierać datki do specjalnie oznakowanych puszek. W tym roku zgromadzone środki przeznaczone zostaną na walkę z sepsą i zakup urządzeń dla laboratoriów mikrobiologicznych. W ramach wsparcia Orkiestry Wrocław Fashion Outlet przygotował internetową aukcję, podczas której można będzie wylicytować kompletną metamorfozę wizerunku, w tym zakupy ze stylistką na kwotę 1000 zł oraz profesjonalny makijaż i stylizację fryzury. Dodatkowo zwycięzcę licytacji czeka sesja zdjęciowa.

Szczyt zimowej wyprzedaży w jedynym outlecie w regionie

Odwiedzając Wrocław Fashion Outlet w dniach 23-29 stycznia warto skorzystać z ostatnich dni zimowej wyprzedaży. To ostatni moment, aby skorzystać z najlepszych rabatów w sezonie oraz zakupić ubrania i dodatki renomowanych marek, a także odzież i sprzęt sportowy idealne na zimowe wyjazdy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. 

Więcej na: www.wroclawfashionoutlet.com  

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZima na plaży. Leć z Wrocławia na słoneczny weekend [KIERUNKI, TERMINY, CENY]
Następny artykuł14 miejsc, gdzie zrobisz piękne zimowe zdjęcia we Wrocławiu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.