Skate Night Wrocław – pierwsza potańcówka na rolkach już 28 lipca!

0

Ciepły lipcowy wieczór, dobra muzyka i całe rolkowisko tylko dla Was! Zapraszamy na pierwszą potańcówkę na rolkach – Skate Night Wrocław.

Zabawa dla wszystkich amatorów rolek

Wydarzenie rozpocznie się w piątek, 28 lipca o godz. 18:00 na rolkowisku przy ul. Lotniczej 72. Na najmłodszych czekają warsztaty z jazdy na rolkach, które poprowadzą licencjonowani instruktorzy. Młodzi sportowcy mogą się spodziewać również wielu zabaw i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Równolegle, na pozostałej części obiektu trwać będzie potańcówka w rytmie klubowych hitów lat 2000 – 2005.

Rolki w rytmie hitów

Skate Night Wrocław to szaleństwo, tańce i dobra zabawa przy najpopularniejszych piosenkach lat 2000 – 2005. Piątkowy wieczór opanują hity takich artystów jak Darude, The Prodigy czy nawet Crazy Frog.  O oprawę wydarzenia zadba profesjonalny DJ, który przygotuje dla uczestników szereg ciekawych aktywności, atrakcji i nagród.

Podczas imprezy będzie można skorzystać z oferty food trucka. Zabawa potrwa od godz. 18:00 do 23:00. Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: Remont Mostu Grunwaldzkiego. Ogłoszono przetarg
Następny artykułBezpłatne wydarzenia na Patio Czarnej Magii we Wrocławiu: Oaza spokoju i muzycznych doznań
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.