Silent Disco na dACH! Dominikańska – już dzisiaj !

0

Silent Disco na dACH Dominikańska. Spotkajmy się w Galerii Dominikańskiej na Silent Disco! 8 listopada wrocławska galeria stanie się scenografią w filmowym stylu dla party, organizowanego w ramach 14. American Film Festival.

We Wrocławiu właśnie rozpoczyna się 14. American Film Festival, a Kino Nowe Horyzonty ponownie reprezentuje wszystkie stany kina. Do tego projektu dołączyła także Galeria Dominikańska, która zaprasza wrocławian i gości festiwalu na nocne Silent Disco.

Silent Disco na dACH

Kino amerykańskie i Galeria Dominikańska mają wiele wspólnego. Oba reprezentują amerykański styl, który jest jak miejskie centrum handlowe, łączące różne kultury i style. To nie przypadek, że galerie handlowe, w tym Galeria Dominikańska, mają korzenie w Stanach Zjednoczonych lat 60. 

Przed nami długa roztańczona noc, podczas której będziemy bawić się do najlepszych setów przygotowanych przez znanych didżejów – m.in. Kaczego i Skipless. Silent Disco na dACH Dominikańska odbędzie się już dzisiaj, 8 listopada, w godz. 23.00-4.00.

Wydarzenie zlokalizowane będzie na poziomie +1 Galerii Dominikańskiej (wejście obrotowe od ulicy Oławskiej). Udział wiąże się z wypożyczeniem słuchawek – wypożyczenie to 25 zł lub 20 zł dla posiadaczy karnetów/akredytacji albo biletów z 14. American Film Festival.

Silent Disco na dACH
fot. mat. prasowe

Dodatkowe informacje na stronie https://galeria-dominikanska.pl/ lub na profilu Fb:https://www.facebook.com/GaleriaDominikanska/

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułHollywood przenosi się do Wrocławia. „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży” z prapremierą we Wrocławiu i z Wrocławiem w tle!
Następny artykułKolejowe Szlaki Dolnego Śląska: podróż zabytkowym pociągiem po malowniczych terenach!