Ruszył Wielki Kiermasz Lokalnych Artystów z Wrocławia!

0

Ręki Dzieła Fest to regularny i wpisany w kulturalny obraz Wrocławia festiwal lokalnych rękodzielników, który zdobył już ogromną popularność. RDF to impreza, skupiona tylko na niekomercyjnych artystach, tworzących z pasji i w pojedynczych egzemplarzach.

Przez trzy weekendy: w czerwcu, lipcu i sierpniu skwer ulic Szewskiej i Wita Stwosza wypełniają stoiska artystów rękodzieła. Co na nich znajdziecie? Biżuterię, zabawki, ubrania, torby, dodatki, kartki, ceramikę, malarstwo i wiele innych unikatów. 

Wydarzenie odbywa się pod patronatem miasta Wrocław. Odwiedzane jest chętnie przez wrocławian oraz turystów. Wspiera je również Prezydent Wrocławia.

Od wiosny 2013 roku regularnie wydarzenie odbywało się w kinie Nowe Horyzonty (wiosna i zima) oraz w Przejściu Żelaźniczym (lato).

Od 2020 pełne edycje odbywają się na Placu Solnym lub skwerze ulic Szewskiej i Wita Stwosza.

Terminy:

  • 25-26-27 czerwca
  • 23-24-25 lipca
  • 20-21-22 sierpnia

Godz. 12.00-20.00

Miejsce: skwer przy ul. Wita Stwosza i Szewskiej

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZrób sobie piknik w Hali Stulecia! Przy Pergoli kupisz zestaw piknikowy
Następny artykułPanthers Wrocław zagra o pierwsze miejsce w tabeli na Stadionie Olimpijskim!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.