Ruszają zapisy na wiosenny Sky Tower Run. Zdobądź niezwykłą nagrodę!

0

14 lutego ruszają zapisy do kolejnej edycji Sky Tower Run – wyjątkowego biegu na jeden z najwyższych budynków w Polsce. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w sobotę, 1 kwietnia 2023 roku. Spośród osób, które zarejestrują się i opłacą swój udział do 17 lutego, zostanie wylosowana specjalna nagroda – nocleg w apartamencie dla dwóch osób!

Sky Tower Run 2023 to już ósma edycja biegu, który pozwala zmierzyć się z 1142 schodami wrocławskiego drapacza chmur. W poprzedniej edycji wzięło udział blisko 1000 zawodników i zawodniczek z całej Polski oraz goście z Ukrainy, Niemiec czy Francji.

Z okazji rozpoczęcia zapisów, organizator przygotował niespodziankę! Każda osoba, która zarejestruje się do biegu i opłaci swój udział do piątku, 17 lutego, weźmie udział w losowaniu nagrody specjalnej ufundowanej przez In The Sky Apartments – noclegu dla dwóch osób w luksusowym apartamencie w Sky Tower z widokiem na panoramę Wrocławia.

Dla zwycięzców biegu, zarówno w klasyfikacji generalnej kobiet, jak i mężczyzn, czekają nagrody pieniężne oraz pamiątkowe trofea. Nowością w tegorocznej edycji są dodatkowe nagrody ufundowane przez Adventum Group – fundusz zarządzający Sky Tower. Przewidziano je w trzech kategoriach: dla zwycięzcy (200 euro), dla najszybszej kobiety (200 euro) oraz dla najstarszego zawodnika (100 euro). Każdy z uczestników, który przekroczy linię mety zlokalizowaną na 49. piętrze, otrzyma też wyjątkowy medal, który będzie przypominał o tym szczególnym osiągnięciu.

Podczas kwietniowego wydarzenia odbędą się również Mistrzostwa Polski w Towerruningu, w których będziemy mogli zobaczyć najlepszych zawodników. Osobną konkurencją będzie rywalizacja Straży Pożarnej w dwóch kategoriach – w strojach sportowych oraz w pełnym rynsztunku bojowym.

Zapisy ruszają 14 lutego na stronie: http://skytowerrun.pro-run.pl.

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPodwodna kolacja we Wrocławiu – ile kosztuje i czy warto się wybrać?
Następny artykułNowe linie tramwajowe we Wrocławiu: 18 i 19. Zobacz którędy pojadą już od maja!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.