Vertigo Summer Vibes Festival kolejny festiwal letni w ramach promocji młodych wrocławskich artystów i miejsc w przestrzeni miejskiej. Seria koncertów zorganizowanych w maju i czerwcu 2024 będzie czwartą edycją, która pozwoli marce Vertigo Summer Festival kontynuować działanie, rozszerzając ją na nowe gatunki i formy muzyczne.

Festival pozwoli na szerszą promocję twórczości wrocławskich muzyków, podtrzymując ścieżkę rozwoju na kolejne lata – uzupełniając istniejące już Vertigo Summer Jazz Festival i Vertigo Summer Blues Festival.

Będzie również zapowiedzią rozwinięcia formy Festivali o program z muzyką folkową i piosenką aktorską w przyszłych latach.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułJak spędzić weekend we Wrocławiu? 6 ciekawych wydarzeń [10-12.05]
Następny artykułTede, O.S.T.R. i Sarius z teledyskiem dla Panthers Wrocław! Koncert w przerwie meczu na Tarczyński Arena
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.