Roztańczone Elfy przejdą ulicami Wrocławia

0

15 grudnia o godzinie 17:00 na Wrocławskim Jarmarku Bożonarodzeniowym pojawi się plejada bajkowych postaci, która przemieści się ulicami Rynku. Wśród bohaterów będzie można spotkać ekipę psotnych Elfów na czele z zadziorną Marceliną i Maurycem, pełnego wdzieku Dzwoneczka, skrzydlatego Aniołka, roztańczoną Choinkę, Flagowych Mistrzów oraz ulubieńca dzieci, Rudolfa Czerwononosego.

Parada zacznie się pod Dolnośląską Biblioteką Publiczną, a skończy się widowiskowym tanecznym spektaklem z elementami żąglerki chorągwiami. Za oprawę artystyczną zimowego projektu odpowiada wrocławski zespół “Gwardia Gryfa”.

15 grudnia, jak co roku, Wrocławski Jarmark Bożonarodzeniowy odwiedzi kolorowy orszak. Wśród bohaterów parady będzie można spotkać wewsołych Elfów na czele z zadziorną Marceliną i skocznym Maurycym. Nie zabraknie również: skrzydlatego Aniołka, pełnego wdzięku Dzwoneczka, roztańczonej Choinki, flagowych Mistrzów oraz Śnieżnych Czarodziejów wraz ze swoją Królową. Do barwnego korowodu dołączy także ulubieniec dzieci – Rudolf Czerwononosy, który z radością przytuli się do każdego małego widza!

Parada ruszy spod pierzei północnej, odwiedzając po drodze: ,,Domek Kominkowy”, ,,Bajkowy Lasek”, ,,Domek Pod Krasnalem”, Plac Solny oraz inne przytulne miejsca w centrum Wrocławia.

Zakończenie parady obiecuje być widowiskowym. Finałowy pokaz zrealizuje wrocławski zespół artystyczny ,,Gwardia Gryfa”. Pod główną choinką ponad dwudziestu aktorów weźmie udział w świątecznym przedstawieniu pt. ,,Opowieść o zapomnianych zabawkach”. Na sam koniec Elfy zaproszą Publiczność do wspólnego tańca i zabawy na śniegu.

Harmonogram wydarzenia:

17:00 – start parady spod Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej, następnie przejście dookoła całego Rynku

19:00 – spektakl świąteczny ,,Opowieść o zapomnianych zabawkach” pod Wrocławską Choinką

19:30 – wspólny taniec Elfów i Publiczności, sesja zdjęciowa z artystami

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMikołajki 2019 we Wrocławiu [10 NAJCIEKAWSZYCH POMYSŁÓW]
Następny artykułSylwester w Złotym Psie i Pubie 12 Beczek [od 50zł]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.