Rozpaliliśmy serca wrocławian

0

Nie jedno, a dwa serca z ludzi utworzyli zakochani na wrocławskim Rynku. Akcja już po raz drugi zorganizowana przez Stowarzyszenie Aktywizacji Społecznej TuRazem wraz z redakcją Kocham Wrocław, przyciągnęła ponad dwa razy więcej osób niż w ubiegłym roku.

14. lutego ponad pół tysiąca wrocławian punktualnie o godz. 17:00 ustawiło się pod pręgierzem w kształt dwóch wielkich serc.

Zgodnie z zapowiedzią organizatorów nie zabrakło dodatkowych atrakcji w postaci płonącego ognia z balonowego kosza, setek czerwonych balonów,  fluorescencyjnych opasek i kolorowych serc, które wolontariusze rozdawali przyłączającym się do wydarzenia ludziom.fot. A. Bystry

Rozgrzewani przez animatora uczestnicy happeningu uśmiechali się i machali światełkami, by jeszcze mocniej zaakcentować swoją miłość do Wrocławia. Wydarzenie przyciągnęło osoby w różnym wieku – zakochane pary i singli, seniorów i dzieci. Czuło się wszechobecną pozytywną energię, która udzielała się każdemu.fot. A. Bystry

Rozpalone miłością do Wrocławia serca, zostały uchwycone na filmie i zdjęciach przez dron z firmy Flying Eye oraz fotografów. Efekty tej sympatycznej akcji można już oglądać na profilach facebookowych organizatorów: Kocham Wrocław i Stowarzyszenia TuRazem.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDekonspiracja na Podwórku
Następny artykułCoctail Bar Max & Dom Whisky
Redaktor naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.