a

Przy okazji otwarcia nowego studia HOME OF FITNESS Damian Janikowski i Anna Jagaciak potwierdzili swoją olimpijską formę.

Sieć McFit – mający ponad 1,2 miliona klientów – 19 marca otworzył swoją pierwszą siłownię HOME OF FITNESS we Wrocławiu, przy ul. Legnickiej 60b.

Zapaśnik Damian Janikowski, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Londynie z 2012 roku, oraz Anna Jagaciak, tegoroczna halowa mistrzyni Polski w trójskoku i skoku w dal, jako pierwsi przetestowali nowy klub fitness. W Polsce działa teraz w sumie pięć studiów McFIT – poza wrocławskim są jeszcze trzy w Warszawie i jedno w Poznaniu.

McFIT Damian Janikowski Anna Jagaciak Joanna JabBczyDska

W trakcie spotkania dla przedstawicieli mediów, gości po studiu oprowadzała Joanna Jabłczyńska, a sportowcy zaprezentowali próbkę swojego treningu przed zbliżającymi się Igrzyskami Olimpijskimi w Rio de Janeiro. Joanna Jabłczyńska zna zresztą McFIT bardzo dobrze – sama regularnie trenuje w jednym z warszawskich studiów sieci. Wśród wielu różnorodnych modułów treningowych, wchodzących w skład koncepcji HOME OF FITNESS w McFIT, znajdzie się bowiem coś dla każdego – zarówno dla profesjonalnego zapaśnika, koncentrującego się przede wszystkim na treningu siłowym, jak i dla ambitnej sportsmenki-amatorki, takiej jak Joanna Jabłczyńska.

Rozmiary siłowni oraz różnorodne możliwości treningu wywarły ogromne wrażenie na pretendentce do olimpijskiego medalu Annie Jagaciak: „Jest tutaj naprawdę dużo różnych modułów treningowych – nie ma mowy o nudzie podczas treningu. Szczególnie ciekawy jest dla mnie CYBERTRAINING, obejmujący wiele różnych zajęć fitness i treningów na rowerze spinningowym. To nie tylko świetna zabawa, ale także możliwość wyładowania energii.”

McFIT Damian Janikowski Anna Jagaciak Joanna JabBczyDska spinning

Damian Janikowski najlepiej czuł się w strefie Power, w której zaprezentował ćwiczenia siłowe ze swojego przedolimpijskiego programu treningowego. Zapaśnika zafascynował także moduł The Cage, w którym trenujący mogą wzmocnić swoje ciało, stosując trening funkcjonalny. „Poza przyrządami treningowymi, w tym 10-metrowymi linami do wymachów i ruchomymi uchwytami do podciągania, przekonał mnie design tej strefy. Metalowa krata, graffiti i ceglane ściany – naprawdę poczułem się tutaj jak na nowojorskim podwórku.”

McFIT Damian Janikowski Anna Jagaciak Joanna JabBczyDska boks

Na około 1800 metrach kwadratowych powierzchni klienci mają do dyspozycji także inne moduły treningowe, w tym Express Workout, umożliwiający wykonanie błyskawicznego treningu obwodowego, oraz Core Workout, pozwalający zadbać o płaski brzuch i wzmocnić dolne partie pleców. Moduły te w połączeniu z bogato wyposażonymi strefami maszyn, wolnych ciężarów i kardio pozwolą każdemu osiągnąć widoczne efekty i przygotować formę nie tylko na Igrzyska, ale także po prostu na wiosnę.

Od soboty 19 marca 2016 r. studio przy ul. Legnickiej 60b jest otwarte dla wszystkich. „Bardzo się cieszymy, że siłownia McFIT we Wrocławiu jest już piątym studiem HOME OF FITNESS w Polsce. Na tym oczywiście nie zamierzamy poprzestać. Miasta takie jak Kraków czy Gdańsk to dla nas kolejne interesujące lokalizacje,” powiedział Pierre Geisensetter, rzecznik prasowy McFIT.

DNI OTWARTE W MCFIT:

Z okazji otwarcia przygotowano specjalną ofertę dla wszystkich zainteresowanych: od 19 do 29 marca 2016 r. każdy może odwiedzić klub tyle razy, ile chce, i bez zobowiązań go przetestować.

O McFIT

Ponad 1.200.000 klientów oraz ponad 230 studiów na kontynencie sprawiają, że niemiecka sieć fitness McFIT jest numerem 1 w branży fitness w Europie. Poza Polską studia McFIT funkcjonują także w Niemczech, Hiszpanii, we Włoszech i w Austrii. W Polsce miesięczny abonament wynosi 89 zł (przy umowie na 12 miesięcy), pobierana jest również jednorazowa opłata za aktywację karty członkowskiej – Membercard – w wysokości 90 zł. Karta uprawnia jej posiadacza do treningu we wszystkich studiach w całej Europie.

Studia McFIT w Polsce są otwarte 24 godziny na dobę.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułŚwiąteczne zmiany w organizacji rozkładów jazdy MPK.
Następny artykułBulwar spacerowy wzdłuż Odry wreszcie otwarty!
Założyciel serwisu Kocham Wroclaw.