a

Na Przedmieściu Oławskim fachowi serwisanci wykonają bezpłatne przeglądy rowerów i dokonają drobnych napraw. Akcja skierowana jest do wszystkich miłośników jednośladów, których we Wrocławiu systematycznie przybywa. Odbędzie się w sobotę 21 maja, a organizuje ją Nowa Papiernia i Pan od rowerów.

Bezpłatny serwis rowerowy we Wrocławiu będzie stacjonować przy ul. Kościuszki 116-118 (obok biura Nowej Papierni). W sobotę w godzinach od 10.00 do 13.00 wykwalifikowani serwisanci z serwisu i sklepu Pan od rowerów będą wykonywać przeglądy i drobne naprawy jednośladów. Z ich pomocy mogą skorzystać wszyscy chętni.
– Wrocławianie coraz częściej wybierają rower jako środek transportu, a Wrocław staje się coraz bardziej przyjazny dla rowerzystów. Na co dzień widzimy to na Przedmieściu Oławskim, gdzie zlokalizowana jest Nowa Papiernia – mówi Ewa Skibińska, marketing manager Nowej Papierni, przy której będzie stacjonował serwis. – Serwis organizujemy dla wszystkich miłośników jednośladów.

NP_serwis rowerowy_1
Na miejsce może więc przyjechać każdy, kto na przykład chce dokonać drobnej naprawy czy po prostu zrobić rutynowy przegląd. – Przed rozpoczęciem sezonu lub wybraniem się na dłuższą wycieczkę warto zrobić przegląd roweru oraz zamontować i wyposażyć go w niezbędne akcesoria. Sprawne hamulce i przerzutki, nasmarowany łańcuch i działające oświetlenie to zarówno wygoda, jak i bezpieczeństwo jazdy – mówi Krzysztof Łobodziński z serwisu i sklepu Pan od rowerów, w którym na co dzień można nie tylko dokonać napraw, ale też odświeżyć lub nawet dokonać „tuningu” roweru. Specjalista zaleca też, aby robić małe przeglądy, ale częściej. Dobrze utrzymane części będą się wolniej zużywać i dzięki temu rower będzie sprawny dużej.
Skąd pomysł na akcję? – Nasi mieszkańcy to najczęściej osoby, którym zależy na zdrowym trybie życia. Są również proekologicznie nastawieni do otaczającego nas środowiska – mówi Ewa Skibińska. – A rower to ekologiczny i zdrowy wybór, ale warto przypilnować, żeby był w pełni sprawny.

NP_serwis rowerowy_4
Akcję bezpłatnego serwisowania organizuje Nowa Papiernia oraz serwis i sklep Pan od rowerów. Osoby, które chcą skorzystać z darmowego serwisu, mogą liczyć na:
• smarowanie łańcucha,
• regulację przerzutek,
• regulację hamulców,
• sprawdzenie kasety,
• sprawdzenie suportu,
• sprawdzenie sterów,
• montaż akcesoriów,
• pozostałe czynności serwisowe do ustalenia na miejscu (do wykonania w miarę możliwości).
Przy okazji uczestnicy sobotniego wydarzenia będą mogli obejrzeć lofty i soft lofty Nowej Papierni.
Całości towarzyszy również konkurs „Podrasuj swój rower” na Facebooku, w którym można wygrać kompleksowe odświeżenie roweru.

Gdzie i kiedy
Sobota 21 maja, godz. 10.00-13.00
Nowa Papiernia, ul. Kościuszki 116-118 – przy biurze sprzedaży Nowej Papierni (róg ul. Kościuszki i Pułaskiego)

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPo tajemniczej śmierci Igora na komisariacie, wciąż trwają zamieszki! [FILM i ZDJĘCIA]
Następny artykułWyspa słodowa będzie zamykana później!
Odkryj Wrocław na nowo