Rowerem z nurtem Odry – zaproszenie na wycieczkę rowerową po Wrocławiu

0

POLBUS-PKS zaprasza swoich klientów na wspólne wycieczki rowerowe. Pierwsza wycieczka odbędzie się w sobotę 11 lipca 2020 r. o godz. 10:00.

Trasa prowadzić będzie od Dworca autobusowego we Wrocławiu, przez Ostrów Tumski, Park Tołpy aż do Lasku Osobowickiego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – obowiązują jednak zapisy.

Rowerem z nurtem Odry to propozycja wycieczki rowerowej organizowanej przez POLBUS-PKS już w najbliższą sobotę 11 lipca 2020 r. – Chcąc podziękować naszym klientom za zaufanie, jakim nas darzą na co dzień, zapraszamy ich na wyjątkową przejażdżkę rowerową z nurtem Odry. Wspólnie zwiedzimy Wrocław z rowerowej perspektywy. Wybraliśmy łatwą i niezwykle malowniczą trasę – mówi Mariusz Kruk, prezes POLBUS-PKS.

Trasa rozpocznie się przy Dworcu Autobusowym we Wrocławiu i prowadzić będzie przez Podwale, Park Słowackiego, Most Pokoju, Ostrów Tumski, Park Tołpy, Mosty Warszawskie, Most Trzebnicki, Most Osobowicki, Osobowice, Most Rędziński aż do Lasku Osobowickiego. Na mecie dla uczestników wycieczki zorganizowane zostanie wspólne ognisko.

Cała trasa liczy 17,5 km. – Tempo trasy będzie dostosowane do grupy. Na trasie będzie sporo przystanków na odpoczynek i posłuchanie ciekawych historii o najpiękniejszych miejscach we Wrocławiu – zapowiadają licencjonowani wrocławscy przewodnicy Jacek Myszkowski i Łukasz Cieśla. Na wycieczkę warto zabrać: kask, wygodne sportowe ubranie i obuwie, prowiant, napoje, okulary przeciwsłoneczne, kosmetyki zabezpieczające przed słońcem oraz środek przeciwko komarom.

Wydarzenie kierowane jest do mieszkańców regionu i klientów POLBUS-PKS. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wysłać zgłoszenie na adres e-mail: konkurs@fabrykaidei.pl i przesłać zdjęcie biletu na przejazd liniami POLBUS-PKS. W wycieczce może wziąć udział 30 osób (obowiązuje kolejność zgłoszeń). Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

Na wycieczkę rowerową mogą pojechać również dzieci, które ukończyły 12. rok życia (osoby nieletnie biorą udział w wycieczce tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna). Każdy uczestnik wycieczki powinien posiadać ważne ubezpieczenie.

Wycieczka rowerowa zaplanowana została na sobotę 11 lipca 2020 r. w godz. 10:00-15:00 (zbiórka 15 min. wcześniej przy wejściu głównym na dworzec PKS).

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRuchome murale wracają na wrocławskie Nadodrze! Nowa data 
Następny artykułKontigo otwiera sklep kosmetyczny w Alei Bielany
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.