Kontigo otwiera sklep kosmetyczny w Alei Bielany

0

W piątek, 10 lipca, w Alei Bielany zostanie uruchomiony sklep sieci Kontigo oferującej unikalny wybór kosmetyków dla kobiet. To już 3. punkt sprzedaży marki na mapie Wrocławia.

Z okazji otwarcia na klientki nowego sklepu będą czekać atrakcje, takie jak warsztaty makijażu z Harrym J oraz rabaty i upominki.  

Koncept Kontigo powstał z myślą o współczesnej kobiecie, której zapewnia wyjątkową, indywidualną obsługę oraz unikatowy asortyment, by mogła poczuć się zadbana. W ofercie sklepów znajdują się produkty do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, kosmetyki do makijażu oraz zapachy i akcesoria. W asortymencie sieci dostępny jest najszerszy wachlarz kosmetyków naturalnych na polskim rynku, a także liczne kosmetyki azjatyckie.

Atrakcje dla nowych klientek

Aleja Bielany to pokaźny kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy umiejscowiony w Bielanach Wrocławskich, tuż przy granicy z Wrocławiem. Sąsiaduje on z największym w Polsce sklepem IKEA. Jest więc obowiązkowym punktem na liście wrocławskich miejsc – poza Pasażem Grunwaldzkim oraz samodzielnym sklepem przy ulicy Oławskiej 21 – gdzie będzie można zaopatrzyć się w produkty oferowane przez Kontigo. Mieszkanki Wrocławia, które odwiedzą nowy sklep w dniu otwarcia, mogą liczyć na specjalne atrakcje, upominki i zniżki. Wśród nich znajdą się warsztaty makijażu prowadzone przez wizażystę Kontigo – Harry’ego Jeffersona znanego w sieciach społecznościowych jako Harry J. W dniu otwarcia będzie także obowiązywał rabat do 40 proc. na cały asortyment, a na pierwsze klientki czekać będą karty podarunkowe o wartości 25 zł.

Ambitne plany rozwoju

Kontigo jest jedną z najprężniej rozwijających się sieci sklepów kosmetycznych w Polsce, liczącą ponad 30 placówek. Jeszcze w tym roku firma planuje kolejne otwarcia w galeriach w całej Polsce. Jednym z wyróżników Kontigo jest spersonalizowana, profesjonalna obsługa klientek, stąd też sieć koncentruje się na sukcesywnym zwiększaniu zasięgu placówek stacjonarnych. Firma prowadzi również sprzedaż za pośrednictwem sklepu online.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRowerem z nurtem Odry – zaproszenie na wycieczkę rowerową po Wrocławiu
Następny artykułBezpłatne kino samochodowe w Magnolia Park [ODBIERZ BILET]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.