Kontigo otwiera sklep kosmetyczny w Alei Bielany

0

W piątek, 10 lipca, w Alei Bielany zostanie uruchomiony sklep sieci Kontigo oferującej unikalny wybór kosmetyków dla kobiet. To już 3. punkt sprzedaży marki na mapie Wrocławia.

Z okazji otwarcia na klientki nowego sklepu będą czekać atrakcje, takie jak warsztaty makijażu z Harrym J oraz rabaty i upominki.  

Koncept Kontigo powstał z myślą o współczesnej kobiecie, której zapewnia wyjątkową, indywidualną obsługę oraz unikatowy asortyment, by mogła poczuć się zadbana. W ofercie sklepów znajdują się produkty do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, kosmetyki do makijażu oraz zapachy i akcesoria. W asortymencie sieci dostępny jest najszerszy wachlarz kosmetyków naturalnych na polskim rynku, a także liczne kosmetyki azjatyckie.

Atrakcje dla nowych klientek

Aleja Bielany to pokaźny kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy umiejscowiony w Bielanach Wrocławskich, tuż przy granicy z Wrocławiem. Sąsiaduje on z największym w Polsce sklepem IKEA. Jest więc obowiązkowym punktem na liście wrocławskich miejsc – poza Pasażem Grunwaldzkim oraz samodzielnym sklepem przy ulicy Oławskiej 21 – gdzie będzie można zaopatrzyć się w produkty oferowane przez Kontigo. Mieszkanki Wrocławia, które odwiedzą nowy sklep w dniu otwarcia, mogą liczyć na specjalne atrakcje, upominki i zniżki. Wśród nich znajdą się warsztaty makijażu prowadzone przez wizażystę Kontigo – Harry’ego Jeffersona znanego w sieciach społecznościowych jako Harry J. W dniu otwarcia będzie także obowiązywał rabat do 40 proc. na cały asortyment, a na pierwsze klientki czekać będą karty podarunkowe o wartości 25 zł.

Ambitne plany rozwoju

Kontigo jest jedną z najprężniej rozwijających się sieci sklepów kosmetycznych w Polsce, liczącą ponad 30 placówek. Jeszcze w tym roku firma planuje kolejne otwarcia w galeriach w całej Polsce. Jednym z wyróżników Kontigo jest spersonalizowana, profesjonalna obsługa klientek, stąd też sieć koncentruje się na sukcesywnym zwiększaniu zasięgu placówek stacjonarnych. Firma prowadzi również sprzedaż za pośrednictwem sklepu online.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane