Wiadro z białą farbą i wałek malarski

Zbliża się czas na odświeżenie domu czy biura? Szukasz sklepu, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne materiały budowlane w jednym miejscu? Dobrze trafiłeś! Hurtownia budowlana Wrocław Czekoladowa OBI to miejsce, w którym zrobisz kompletne zaopatrzenie przed remontem czy budową, korzystając z porad konsultantów OBI.

Bogaty asortyment materiałów budowlanych

Niezależnie od tego, czy planujesz malowanie ścian, układanie podłóg czy kompleksową renowację, hurtownia budowlana Wrocław Czekoladowa OBI oferuje bogaty asortyment przydatny podczas remontu oraz wykonywania drobnych prac remontowych, a także pielęgnacji ogrodu. W sklepie OBI znajdziesz m.in.:

 • materiały budowlane,
 • drewno budowlane,
 • płytki,
 • akcesoria do płytek,
 • architekturę ogrodową,
 • drzwi, schody, balustrady i okna,
 • daszki nad drzwi,
 • panele ścienne i akcesoria.

Malowanie drewna brązową farbą wałkiem malarskim

Eksperci OBI – doradztwo i pomoc przy zakupach

W OBI we Wrocławiu nie tylko odkryjesz szeroki wybór produktów, ale także skorzystasz z profesjonalnego doradztwa personelu OBI. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym majsterkowiczem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z remontami, eksperci OBI zapewnią Ci wsparcie w znalezieniu idealnych rozwiązań.

Obsługa sklepu nie tylko pomoże Ci w wyborze odpowiednich produktów, ale także zapewni pomocy w zaprojektowaniu – np. łazienki czy garderoby. Możesz skorzystać z bezpłatnych konsultacji oraz gotowych wizualizacji, które są dostępne na stronie internetowej www.obi.pl. Przy użyciu Planera 3D możesz stworzyć projekt, który będzie dokładnie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Hurtownia budowlana Wrocław Czekoladowa OBI – i remont pójdzie gładko

Prócz najwyższej jakości produktów i obsługi klienta, OBI Wrocław Czekoladowa oferuje także szeroki wybór usług ułatwiających realizację zakupów. Udając się do sklepu, możesz skorzystać z usług, takich jak:

 • Wygodna dostawa na czas – zamówione produkty dostarczane są prosto pod Twój adres, gwarantując szybką i bezproblemową dostawę. Zakupy możesz zrobić stacjonarnie we Wrocławiu lub w sklepie internetowym, a następnie odebrać je w najbliższym markecie – np. OBI Wrocław Długa.
 • Wynajem sprzętu – potrzebujesz specjalistycznego narzędzia, ale nie chcesz go kupować na stałe? Możesz go wynająć i skorzystać z profesjonalnego wyposażenia, bez konieczności dużych inwestycji.
 • Pakiet Remont – dla deweloperów i biur projektowych OBI przygotowało Pakiet Remontowy, który stanowi doskonałe uzupełnienie oferty dla klientów.
 • Płatność odroczona – OBI we Wrocławiu oferuje odroczenie płatności nawet o 21 dni od daty wystawienia faktury VAT. To rozwiązanie idealne dla osób, które chcą zyskać więcej czasu na uregulowanie swoich zobowiązań finansowych.
 • Cięcie drewna – w profesjonalnej stolarni OBI doświadczeni stolarze pomogą Ci w drobnych usługach stolarskich, takich jak przycięcie drewna czy list przypodłogowych.
 • Zakupy na raty – możesz dokonywać zakupów na raty, zaczynając od kwoty 300 zł, a tym samym swobodnie nabyć produkty, które potrzebujesz, bez obciążania jednorazowo budżetu.
 • Wynajem przyczep – jeśli Twoje zakupy nie mieszczą się w bagażniku samochodu, a nie chcesz czekać na dostawę kuriera, skorzystaj z wypożyczalni przyczep. Wystarczy, że Twój samochód posiada hak, a przyczepa pozwoli Ci bezpiecznie przewieźć większe zakupy.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułOpuszczone miasta i wsie na Dolnym Śląsku – miasta widma z ciekawą historią
Następny artykułWrocław 2023 w liczbach
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.