PupiLove Targi we Wrocławiu. Zabierz psa lub kota na zakupy!

0

Dla wszystkich właścicieli i miłośników czworonożnych przyjaciół mamy prawdziwe święto. W Centrum Handlowym Borek odbędzie się kolejna edycja imprezy PupiLove Targi, na której czeka mnóstwo atrakcji zarówno dla pupili, jak i ich opiekunów.

Co więcej – wszystkie czworonogi są mile widziane!

Już w najbliższą niedzielę 13 lutego, w godzinach 11.00 – 17.00 w Centrum Handlowym Borek odbędzie się kolejna edycja imprezy PupiLove Targi, na których zaprezentują się producenci wszelkich akcesoriów dla czworonożnych przyjaciół. Większość z wystawców to lokalne firmy z całej Polski, których produkty nie są dostępne w szerokiej dystrybucji.

Na targach będzie można obejrzeć oraz kupić wszystko, co potrzebne jest we właściwej opiece i rozwoju pupila – m.in. smycze, obroże, posłanka, akcesoria samochodowe, zabawki, smakołyki oraz kosmetyki i artykuły pielęgnacyjne. Odwiedzający będą mogli porozmawiać z producentami, którzy służą radą i pomocą w wielu kwestiach.

A jeśli przyjdziecie w towarzystwie – Wasze pupile będą mogły osobiście sprawdzić, czy wybrany produkt idealnie pasuje i co najważniejsze – czy się podoba!

Wszystkie akcesoria oferowane na targach zostały wyprodukowane z miłością i troską
o czworonogi przez prawdziwych PupilLovers.

Wstęp wolny

Uprzejmie informujemy, że impreza odbywa się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Jednocześnie przypominamy, że w centrum obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa maseczką, dystans społeczny, dezynfekcja rąk lub zakupy w jednorazowych rękawiczkach oraz limit osób w sklepach. W dni robocze otwarte są wszystkie sklepy i punkty usługowe oraz gastronomiczne. Prosimy o stosowanie się do zasad bezpieczeństwa.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wrocław na weekend: 5 ciekawych walentynkowych wydarzeń [12 – 14. lutego]

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław na weekend: 5 ciekawych walentynkowych wydarzeń [12 – 14. lutego]
Następny artykułWrocław: Ubrania do oddania we Wroclavii! Pierwszy taki butik cyrkularny na Dolnym Śląsku
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.