PupiLove Targi we Wrocławiu! Zabierz psa lub kota na zakupy

0

W niedzielę 10 października odbędzie się we Wrocławiu kolejna edycja imprezy PupiLove Targi, podczas której będzie można zobaczyć oraz kupić najróżniejsze akcesoria i produkty dla czworonogów oraz ich właścicieli.

Wydarzenie odbędzie się na terenie Centrum Handlowego BOREK

PupiLove Targi – co to takiego?

PupiLove Targi to lokalne wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów. Będziecie mogli odwiedzić stoiska wielu małych firm i manufaktur, które z pasją tworzą m. in.: przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli. Wszystko w jednym miejscu, a co najważniejsze można je obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić.

Konkurs z nagrodami

Wśród odwiedzających PupiLove Targi we Wrocławiu zostanie przeprowadzony konkurs, którego laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez wystawców.

Pomagamy

Podczas wydarzenia PupiLove Targi będziemy wspierać zwierzęta potrzebujące pomocy. To doskonała okazja by poprawić los zwierzaków, którym nie dane było żyć w domach kochających właścicieli.

Sesja fotograficzna

Podczas wydarzenia zorganizowana będzie również mini-sesja fotograficzna dla przyprowadzonych czworonogów, aby ich właściciele otrzymali gratis na pamiątkę profesjonalne portretowe zdjęcie swojego pupila.

Gdzie i kiedy?

PupiLove Targi odbędą się w niedzielę 10 października na terenie CH BOREK.

Imprezę możecie odwiedzić od godziny 11:00 do 17:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a przyprowadzone czworonogi będą mile widziane.

Tu poznasz wystawców: https://www.facebook.com/events/539504713924526/?active_tab=discussion

Zabierzcie znajomych i wraz z Waszymi pupilami koniecznie odwiedźcie PupiLove Targi!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł5 miejsc we Wrocławiu dla fanów designu!
Następny artykułPodaruj nowe życie przedmiotom – startuje Festiwal Szkła Artystycznego i Upcyklingu!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.