Psi Patrol w Arkadach Wrocławskich – zrób zakupy i odbierz wejściówki!

0

Już 3 i 4 września po raz pierwszy w Polsce odbędzie się Psi Patrol Mini Live Show czyli seria krótkich spektakli teatralnych z bohaterami bajki. Bezpłatne wejściówki na wydarzenie będzie można odebrać, robiąc zakupy w dniach 28.08-02.09 w Arkadach Wrocławskich!

Aby wziąć udział w wyjątkowym show z bohaterami bajki Psi Patrol, wystarczy w dniach 28.08-02.09 zrobić zakupy w Arkadach Wrocławskich na kwotę minimum 200 zł, a paragony wymienić na bilety. Wydana kwota w wysokości 200 zł uprawnia do odbioru 2 wejściówek na wydarzenie. Paragony sumują się (max. 3 sztuki). Jedna osoba może odebrać maksymalnie 3 zestawy nagród (za każdą wydaną wielokrotność kwoty 200 zł).

Wymiany paragonów na nagrody będzie można dokonać przy specjalnym stoisku na poziomie zero Arkad Wrocławskich, w tzw. łezce eventowej.

Odbędzie się aż 8 spektakli:

3 września 2021, godz. 11:00, 13:00, 15:00, 17:00

4 września 2021, godz. 11:00, 13:00, 15:00, 17:00

Podczas odbioru nagrody istnieje możliwość wyboru dnia oraz godziny spektaklu w zależności od preferencji i dostępnych miejsc. Początek września to idealny moment na spotkanie z bohaterami Psiego Patrolu, ponieważ w kinach właśnie pojawił się pełnometrażowy film opowiadający o przygodach czteronożnych przyjaciół!

To jeszcze nie koniec atrakcji!

Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość zabawy z Ryder’em, Chase’em i Marshall’em! Dodatkowo utworzone zostaną wyjątkowe strefy, w których będzie można brać udział w animacjach i konkursach z nagrodami.

Bezpieczne spotkanie

Organizatorzy dbają o bezpieczeństwo zarówno najmłodszych, jak i ich opiekunów, dlatego wydarzenie zaplanowano w „OH KINO” z zachowaniem wszelkich obowiązujących restrykcji sanitarnych.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułBajkowy ogród: Arboretum Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza na ostatnie dni wakacji!
Następny artykułWrocławski sklep z naturalnymi kosmetykami i suplementami [DARMOWA DOSTAWA]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.