Przy Stadionie Wrocław powstaną 3 boiska! [OTWARCIE JUŻ W MARCU]

0

Jak informuje na swoim facebookowym profilu Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk, już niebawem przy Stadionie Wrocław miasto ruszy z budową 3 boisk ze sztuczną nawierzchnią. Wszystko po to, by poszerzać sportową infrastrukturę, która ma dobrze służyć mieszkańcom.

Każde z boisk będzie miało 24×45 metrów i będzie możliwość połączenia ich w jedno o wymiarach 70×45 metrów. Dodatkowo powstanie 6 szatni. Obiekt będzie dostosowany do światowych standardów – dodaje Prezydent.

Zastosowana technologia zmniejszy ryzyko kontuzji spowodowanych treningiem na sztucznej nawierzchni. Boiska będą oświetlone lampami o mocy 400 lux, co pozwoli na komfortowe granie także po zmroku.

Uruchomienie Factory Sport Center Stadion Wrocław wstępnie zaplanowano na marzec tego roku!

Korzystanie z boisk będzie odpłatne, a rezerwacji będzie można dokonać bezpośrednio w biurze Factory Sport Center przy boisku, telefonicznie lub przez internet.

mat. facebook/Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocławski Teatr Współczesny potrzebuje tysięcy oprawek okularów! Ruszyła zbiórka
Następny artykułModne okulary – trendy na 2021 rok
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.