Przed nami ostatnie Gastro Miasto w Browarze Mieszczańskim w tym roku!

0

To już trzecia i ostatnia w tym roku edycja kulinarnego święta w Browarze Mieszczańskim. Premiery nowych dań, przegląd najlepszych restauracji i chill – to wszystko czeka na uczestników kolejnej odsłony Gastro Miasto. Ulubiona kulinarna impreza żegna się z Browarem Mieszczańskim na rok w wielkim stylu – zakończenie sezonu już w ten weekend 19-21 sierpnia.

Międzynarodowa kuchnia, niesamowita atmosfera i poznawanie nowych smaków to stały element Gastro Miasto. Do tego niecodzienne miejsce, w którym mieszkańcy i turyści mogą skosztować potraw uznanych szefów wrocławskich kuchni, odkrywać nowe punkty na gastronomicznej mapie miasta i spędzić wyjątkowy czas z przyjaciółmi przygotowuje się do trzeciej i ostatniej odsłony. Od piątku do niedzieli w wyjątkowych wnętrzach Browaru Mieszczańskiego przy ul. Hubskiej 44 ponownie rozgości się Gastro Miasto.

Odkryj z nami gwiazdy lokalnej gastronomii!

Już w najbliższy weekend swoje specjały zaserwują Wam znani i lubiani z poprzednich odsłon:

Pastrami Summer Barbecue, Saffas Wrocław, Thali Wrocław, Pizzeria Mania Smaku, KEBZ, Stacja Pawia Food & Chillout, Señor Kimchi by El Gordito & Chingu, SOLLEIM, Balkan Burger, Frytek Świat, PanZerotto Wrocław, Yamamoto Matcha Cafe, u Wędzonych, Cornhub_wroclaw, Talerzyki, ŻeBerKa, KRASNOLÓD, Meistersztyk, Cheester Mac&cheese, Tentego pizza & gofery

Orzeźwiających napojów dostarczą: fritz-kola i Lemon Rider

O wielbicieli wina i piwa zadbają: Browar Tenczynek z piwem, Winnica Michlewicz, Młoda Polska bistro & pianino, BUH – Przyjazne Państwo

Muzyczne wibracje i chill w Browarze

Jesteście gotowi na niepowtarzalny klimat letnich wieczorów w gronie przyjaciół? Do dobrej zabawy potrzebna jest muzyka. Podczas 3. edycji Gastro Miasto nie zabraknie pozytywnych dźwięków.

W piątkowy wieczór od 17:00 – 19:00 na scenie Gastro- Miasto rozgości się znany bywalcom poprzednich edycji DJ Skipless. Między 19:00 a 21:00 zaplanowano występ Piotra Świętowskiego Solo Act –wybitny wrocławski pianista, kompozytor u aranżer.
21:00 – 0:00 – ponownie będzie można bawić się przy rytmach, które zaserwuje DJ Skipless.

Sobotę rozpocznie Muzyczna Strefa Radia RAM na żywo prosto z Gastro Miasto w godz. 12:00 do 16:00. Miedzy 16:00 a 19:00 usłyszymy ulubionego DJ Skipless.  A między 19.00 a 21.00 zagra Maciek Czemplik Ambient Guitar, który zaprezentuje się w solo act i będzie czarował całą gamą dźwięków gitary. Na zakończenie wieczoru, między 21:00 a 0:00, zagra DJ Skipless.

W niedzielę również nie zabraknie muzycznych atrakcji:
12:00 – 15:00 – DJ Skipless
14:00 -17:00 – DJ Majk Jeżowski
17:00 – 20:00 DJ BeeZee

Więcej informacji:
https://gastromiasto.pl/
https://www.facebook.com/GastroMiastoWr/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: W sobotę autobusem i tramwajem MPK jeździmy za darmo, pod jednym warunkiem! [SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY]
Następny artykułWniosek o dodatek węglowy we Wrocławiu. Gdzie, kto i do kiedy może złożyć? [NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.