Postaw na napełnianie sodastream – woda gazowana zawsze pod ręką

0

Saturatory sodastream zyskują na popularności, zarówno w domach, a także i w miejscach pracy. Samodzielne przygotowywanie wody gazowanej jest sporą oszczędnością, również można w ten sposób zrobić coś dobrego w kierunku ekologii. W specjalnych ekspresach wykorzystywane są cylindry wypełnione CO2. Gdy tego zabraknie, w firmie Auster napełnisz Twój pusty cylinder. U nas dokonasz wymiany nawet bez wychodzenia z domu!

Bąbelkuj wspólnie z Sodastream!

Minimum 1,5l – takie ilości wody powinniśmy dostarczać do naszego organizmu każdego dnia. Ta ilość jest zależna od naszej aktywności i może okazać się niewystarczająca. Odwodnienie organizmu powoduje między innymi bóle głowy, osłabienie, suchość w ustach, przyspieszenie bicia serca, ospałość i dużo innych nieprzyjemnych dolegliwości. Dopilnuj tego, by odpowiednio nawodnić swój organizm, a zadbasz jednocześnie o swoje zdrowie fizyczne, jak i psychiczne!

Woda gazowana towarzyszy Ci każdego dnia? Kochasz pić gazowane napoje? Jeśli tak, to saturatory do wody gazowanej, są perfekcyjnym dla Ciebie rozwiązaniem! Co będzie jeszcze Ci potrzebne? Jeden ze specjalnych cylindrów sodastream z gazem CO2 (kupisz go i wymienisz na pełny w naszym sklepie), specjalne butelki i woda. Użyj zwykłej wody z kranu lub postaw na przefiltrowaną. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, a samo przygotowanie wody gazowanej trwa dosłownie chwile!

sodastream napełnianie wrocław

Dlaczego powinieneś wybrać domową wodę gazowaną?

Około 60 litrów wody gazowanej – na tyle wystarcza jeden pełny nabój. To jest równowartość 40-tu plastikowych butelek o standardowej pojemności 1,5l. Domowa woda gazowana to ulga dla Twojego kręgosłupa, również i dla portfela. Nie będziesz musiał więcej nosić ciężkich zgrzewek z wodą i zaoszczędzisz na codziennych zakupach. Dodatkowo woda gazowana posiada przyjemny, lekko słodkawy smak, przez co będziesz w stanie wypić jej więcej – tak zrobisz duży krok w kierunku poprawy swojego zdrowia.

Wybierając Sodastream dbasz o środowisko

Około 440 plastikowych butelek rocznie – tyle średnio każdy z nas generuje przez kupowanie wody i napojów gazowanych. Dzięki sodastream możesz ograniczyć te ilości do zera i zadbasz o zdrowie naszej planety.

Woda gazowana zawsze przy Tobie!

Możesz pić wodę gazowaną w dowolnym miejscu! Z pomocą saturatorów sodastream, możesz raczyć się świeżo przygotowaną wodą gazowaną w swoim domu, biurze, w pracy –

wszędzie tam, gdzie znajdzie się ekspres oraz specjalna butla sodastream. Sodastream to również możliwość wyboru stopnia nagazowania wody. Wybierz idealny dla Ciebie wariant, według swoich preferencji: lekko, średnio lub mocno gazowana. Wykorzystując specjalne butelki wielokrotnego użytku, weźmiesz przygotowaną wcześniej wodę gazowaną, czy inny napój gazowany, w każde miejsce. Masz do wyboru butelki plastikowe oraz szklane – butelki możesz myć w zmywarce.

Chcesz napełnić swój nabój? Wejdź na https://www.sodastream-napelnianie.pl/wroclaw/

sodastream wymiana wrocław

Napełnianie butli sodastream we Wrocławiu!

Jesteś z Wrocławia i potrzebujesz napełnić swój nabój do saturatora? Firma Auster to jednocześnie sprzedaż, jak i wymiana butli sodastream, które zawierają gaz CO2 do przygotowania wody gazowanej. Postaw na najlepsze dla siebie rozwiązanie i wybierz jedną z dostępnych opcji.

Wyślij swoje puste naboje

Wyślij nam swoją paczkę z nabojem lub nabojami do napełnienia przy pomocy wysyłki kurierskiej, lub skorzystaj z paczkomatu. Koszt przesyłki leży po Twojej stronie.

Kup nowy cylinder z gazem

Nie masz jeszcze własnego cylindra lub chcesz zamówić kolejny? Złóż wybrane zamówienie, do którego doliczymy kaucje w kwocie 100 zł, która zostanie Ci zwrócona, gdy odeślesz nam pusty nabój.

Wymiana nabojów jest łatwiejsza niż myślisz. Możesz zrobić to już za 26,99 zł + koszt wysyłki. Skorzystaj z jednej z proponowanych przez nas opcji i zacznij bąbelkować z sodastream.

Sodastream to także ulubione napoje gazowane

Woda gazowana to dla Ciebie za mało? Użyj gazu sodastream do czegoś innego! Inwestując w saturator możesz zamówić specjalne syropy smakowe i przy ich pomocy stworzyć we własnym domu wybrany napój gazowany. Twoim faworytem jest Pepsi, 7UP, Mirinda, czy lemoniada lub napój energetyczny? Wraz z koncentratami sodastream przygotujesz dowolną ilość swojego ulubionego napoju, kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę! Zapomnij o specjalnym wychodzeniu do sklepu i przepłacaniu – jeden koncentrat wystarczy na około 9 litrów napoju.

sodastream napełnianie wrocław

Jaki nabój sodastream wybrać?

Oferujemy naboje do saturatorów typu soda stream takich jak: Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i wiele innych. Posiadamy uniwersalne naboje, te są kompatybilne z wszystkimi staturatorami sodastream. Jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość – każdy nabój jest wykonany ze sprawdzonych materiałów, uwzględniając wszystkie standardy w celu zachowania bezpieczeństwa.

Dostępne są naboje w kolorze niebieskim oraz różowym. W każdym z nich gaz jest taki sam, tak samo wygląda kwestia ich pojemności i wydajności. Który zatem powinieneś wybrać?

Dopasuj odpowiedni nabój do Twojego urządzenia i butelki na wodę gazowaną. W nabojach w kolorze niebieskim zastosowany jest tradycyjny gwint typu „twist” zakręcany. Niebieskie cylindry nie będą kompatybilne z ekspresami, które wykorzystują różowy nabój. W tym z kolei wykorzystany jest system quick connect do szybkiego montaż cylindra w saturatorze.

Sprawdź, jak możesz to zrobić szybko i wygodnie wchodząc na stronę naszego sklepu https://auster.net.pl/sodastream/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTakiego Halloween we Wrocławiu jeszcze nie było!
Następny artykułNowy skwer we Wrocławiu imienia Wojciecha Jerzego Hasa
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.