Czy istnieje jedna, złota rada na wszystkie zdrady? O tym panie przekonają się, podczas przedpremierowego pokazu najnowszej komedii romantycznej „Porady na zdrady” wyreżyserowanej przez mistrza gatunku – Ryszarda Zatorskiego 21 lutego w Multikinie!

Zdradzona w dniu ślubu Kalina (Magdalena Lamparska) i porzucona przez chłopaka Fretka (Anna Dereszowska), rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski) – coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata (Weronika Rosati) podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina doceniając klasę „przeciwnika”, bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb. Maciej nie jest jak inni mężczyźni, których z łatwością udało się przyłapać na zdradzie. Serce dziewczyny – mimo podjętych postanowień – znów zaczyna bić mocniej, a wielka miłość to tylko kwestia czasu…
Kino na Obcasach_Porady na zdrady_PLAKAT

Nowy film Ryszarda Zatorskiego twórcy komediowych hitów: „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!”, „Nigdy w życiu!” oraz „Dzień dobry, kocham cię!”, które łącznie zgromadziły w polskich kinach ponad 5 milionów widzów!

Dodatkowo na każdą z Pań czekają upominki, zestawy kosmetyków, kupony zniżkowe, a także szansa na wygranie atrakcyjnych nagród przygotowanych przez naszych partnerów.

– paczki z upominkami ufundowane przez sieć szkół „COSINUS”
– zaproszenia na fotodepilację od DepilConcept
– zaproszenia na zabiegi do Kandara wax&nail
– zaproszenia do restauracji Barcelona Lunch & Bar
– miesięczne karnety na siłownię od Fitness Academy
zestawy kosmetyków oraz vouchery na zabiegi od firmy Mary Kay
słodkie upominki od „Cookie with Love”
– zaproszenia na zabiegi Endermologie LPG od  Salonu Kosmetycznego „IVA”
– poczęstunek i nagroda niespodzianka od Kinder Bueno

Termin:  21 lutego 2017 r., godz. 19:00.
Miejse:  Multikino Pasaż Grunwaldzki

KONKURS:

Dla fanów naszego portalu Kocham Wrocław mamy konkurs, w  którym do wygrania jest podwójna wejściówka na przedpremierowy pokaz ,,Porady na zdrady” 21 lutego.

W komentarzu pod artykułem napisz dlaczego to własnie Ty powinieneś/powinnaś otrzymać bilety (uwaga – wstęp na pokaz tylko dla Pań :)) Panowie mogą wziąć udział w konkursie i wygrać bilety dla swojej drugiej połówki.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do jutra (19.02.2017r.) do godz. 20:00. Wyniki ogłosimy tego samego dnia o godz. 22:00.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułBitwa wrocławska – pokazy specjalne w Kinie Nowe Horyzonty
Następny artykułWielkie otwarcie pływalni The World Games – zobacz jak się zmienił basen przy ul. Wejherowskiej
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.