Pomysł na weekend: Festiwal Azjatycki i Festiwal Smaków Świata we Wrocławiu

0

Szukasz pomysłu na ciekawy weekend? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! W dniach 08-10 września 2023 roku Plac Nowy Targ we Wrocławiu zamieni się w prawdziwe królestwo smaków. Czekają na was dwa wyjątkowe festiwale, które przeniosą was w klimat egzotycznych kultur!

Festiwal Azjatycki

To wydarzenie dla miłośników kuchni dalekowschodniej. Pojawią się wystawcy, którzy pozwolą nam rozsmakować się w kulinarnych tajemnicach Azji. W trakcie festiwalu będzie można spróbować tradycyjnych azjatyckich potraw, street-foodowych przekąsek, a także zapoznać się ze słodkościami znanymi z różnych regionów Azji. Dymiące tajskie stragany czy indyjska pakora? A może gruzińskie chaczapuri, libański tabbouleh czy domowe curry z chrupiącymi warzywami i świeżą kolendrą? Wrocław zapachnie trawą cytrynową, imbirem i ostrym chilli. To doskonała okazja na szybką weekendową wycieczkę.

Kolejnym festiwalem, który odbędzie się w tym czasie na Placu Nowy Targ, jest Festiwal Smaków Świata.

To wydarzenie stworzone dla miłośników podróży kulinarnych po różnych zakątkach świata. Podczas festiwalu będziemy mieli okazję skosztować smaków z różnych regionów świata, zapoznać się z tradycyjnymi potrawami i poznać kulturę, która je tworzy. To będzie wyjątkowa okazja, aby spróbować czegoś nowego, coś co z pewnością pobudzi nasze zmysły zapachu i smaku.

Czekać na Was będzie prawdziwa uczta dla zmysłów! Festiwal Azjatycki i Festiwal Smaków Świata to wydarzenia, których nie można przegapić. Każdy z nich to doskonała okazja, by naładować się pozytywną energią, spróbować nowych smaków i spotkać się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

Wydarzenia odbędą się 8, 9 i 10 września na Placu Nowy Targ we Wrocławiu. Wstęp bezpłatny!

Piątek: 15:00-21:00

Sobota 12:00-21:00

Niedziela 12:00-18:00

Festiwal Azjatycki: https://www.facebook.com/events/316494494152498/

Festiwal Smaków Świata: https://www.facebook.com/events/637259651803614/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł4 tysiące dla Przedmieścia Świdnickiego. Rusza ostatnia szansa na udział we Wrocławskiej Akademii Lokalnych Liderów
Następny artykułPokaz mody Gosi Baczyńskiej na Placu Solnym we Wrocławiu! [WSTĘP WOLNY]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.