Podniebny koncert na Pergoli! PRO8L3M, Daria Zawiałow i Natalia Przybysz na wrocławskim Clouds Fest

0

8 lipca na terenie Pergoli przy Hali Stulecia we Wrocławiu, wystartuje drugi z cyklu tegorocznych koncertów festiwalu Clouds Fest. Zagrają PRO8L3M, Daria Zawiałow i Natalia Przybysz, a o imprezowy klimat zadba duet Flirtini.

Clouds Fest to młody festiwal muzyczny, który wystartował w 2021 roku. W czasie gdy wszystkie wydarzenia masowe w przestrzeni publicznej zostały zawieszone, organizatorzy znaleźli niebanalny klucz do organizacji imprezy. Clouds Fest odbył się wówczas w chmurach, a sceną dla topowych, polskich artystów stał się napełniany gorącym powietrzem balon. W tym roku pomysłodawcy postanowili kontynuować sukces niekonwencjonalnego przedsięwzięcia.

Podczas wrocławskiego wydarzenia oprócz muzycznych uniesień, które zapewnią PRO8L3M, Daria Zawiałow i Natalia Przybysz, nie zabraknie festiwalowej strefy, w której czekać będą rozmaite atrakcje, w tym przede wszystkim strefa odlotów z festiwalowym balonem, dostępna na trzy dni przed koncertem!*

W ramach Clouds Fest sponsored by glo nie boimy się eksperymentować.  –  kolejny rok z rzędu koncertujemy częściowo  z chmur. Zależało nam by zaproponować coś innego, czego w Polsce jeszcze nie było. Nasz festiwal  prezentuje różne gatunki muzyczne, łączy pokolenia i daje możliwość celebrowania rozmaitych doznań artystycznych – opowiada Justyna Milkiewicz z agencji Revolume. Zaproszeni do projektu artyści chętnie grają na jednej scenie i potrafią wspaniale się bawić, co udowodnili już w Gdańsku, podczas pierwszego koncertu. Nie mamy wątpliwości, że we Wrocławiu i Chorzowie będzie równie energetycznie – dodaje.

W pierwszej edycji festiwalu w 2021 roku, zaskoczyliśmy niekonwencjonalną formą koncertowania, gdzie artyści na żywo występowali dla publiczności z balonu na ogrzane powietrze, zawieszonego kilkanaście metrów nad ziemią. W tym roku dalej gramy w chmurach! Podczas gdańskiego koncertu PRO8L3M zagrał 30 metrów nad ziemią ze stoczniowego żurawia. Kolejne niespodzianki dla wrocławskiej i chorzowskiej publiczności czekają już w lipcu i sierpniu na Clouds Festkomentuje odpowiedzialny za produkcję festiwalu Kamil Caliński, Business & Experience Marketing Director w 180heartbeats + JUNG v MATT.

Wrocławski koncert wystartuje już 8 lipca o godzinie 17.30 i rozpocznie go występ Flirtini. Bilety na wydarzenie dostępne są na portalu Goingapp. Impreza przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Organizatorem Clouds Fest sponsored by glo™ jest Revolume. Za produkcję eventu oraz koncepcję kreatywną odpowiada agencja 180heartbeats + JUNG v MATT.

*Atrakcja uzależniona jest od warunków atmosferycznych

—-

Clouds Fest 2022:

  • 06 Stocznia Cesarska w Gdańsku, start koncertu 21.00 (otwarcie bramek godzina 19.00).
  • 07 Pergola przy Hali Stulecia we Wrocławiu, start koncertu 18:15 (otwarcie bramek godzina 17.30).
  • 08 Szyb Prezydent – Sztygarka, Chorzów start koncertu 21.00 (otwarcie bramek godzina 19.00).

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: MiserArt – inspirujące miejsce na Nadodrzu, w którym osoby w kryzysie bezdomności łączą się z artystami i rzemieślnikami
Następny artykułDrastyczny wzrost cen paliwa. Lotos wypowiada umowę MPK Wrocław
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.