Podejmij wyzwanie – dawaj na Survival Race 2019!

0

Kąpiele błotne, pokonywanie zasieków, wspinaczka czy przeprawa przez 4-metrową rampę – to tylko część smaczków, jakie czyhają na trasie kolejnej edycji Survival Race. Dwudniowy festiwal sportowy odbędzie się 21-22 września 2019 we Wrocławiu na terenie Morskiego Oka. Zapisy dostępne są na www.survivalrace.pl

Podejmij wyzwanie!

Podzielasz pasję do sportu i mocnych wrażeń? Szukasz sposobów na podkręcenie adrenaliny? Potrzebujesz odskoczni od codzienności albo po prostu polujesz na niepowtarzalne formy rozrywki? Podczas miejskiego biegu Survival Race każdy znajdzie coś dla siebie!

Uczestnicy mają do wyboru trzy dystanse o różnym poziomie trudności: 3 km z 15 przeszkodami dla początkujących, którzy chcą zrobić pierwszy krok, 6 km z 30 przeszkodami dla bardziej wprawionych śmiałków, którzy chcą sprawdzić swoje możliwości oraz 12 km z 50 przeszkodami dla prawdziwych weteranów, którzy lubią ekstremalne wyzwania! Zawodowcy, którzy chcą powalczyć o podium i pobicie biegowych rekordów, mogą wystartować w pierwszej, kultowej fali LEGEND.

Dla każdego coś dobrego!

Swoich sił na survivalowej trasie można spróbować w pojedynkę, lub zebrać ekipę i stworzyć drużynę. Razem raźniej i taniej – każdy team od 5 osób w wzwyż może liczyć na zniżkę, a grupy powyżej 20 osób otrzymują dodatkowe niespodzianki! Udział w miejskim biegu z przeszkodami to także nietuzinkowy pomysł na integrację firmowego zespołu.

Ale Survival Race to nie tylko miejski bieg z przeszkodami – to dwudniowy festiwal sportowy ze strefami relaksu, foodtrackami i atrakcjami dla wszystkich! Uczestnicy i kibice będą mogli skorzystać z dodatkowych niespodzianek na terenie miasteczka, wyzwolić ducha walki na mini torze z przeszkodami czy odprężyć się w trakcie masaży.

Od małego na całego!

Organizatorzy wspierają szerzenie zdrowej, sportowej pasji od najmłodszych lat, dlatego z roku na rok coraz mocniej rozwijają formułę biegu dla dzieci. Na specjalnie zaprojektowanym torze będą mogły się wybawić zarówno maluchy od 3 roku życia, jak i nastolatki do lat 13.

Długość dystansu oraz ilość i poziom trudności przeszkód do pokonania dostosowana jest do grupy wiekowej najmłodszych uczestników. Udział w Survival Race KIDS to najlepsza forma aktywnej rozrywki i sposób na zainspirowanie dzieciaków, by złapały sportowego bakcyla!

Z kolei osoby w wieku 14-16 lat mogą już startować na wymagającej trasie dla dorosłych – w szóstym sezonie pojawił się nowy dystans JUNIOR!

Dołącz do bohaterów szóstej edycji!

Survival Race 2019 to nowe przeszkody, jeszcze więcej emocji i masa wydzielanych endorfin! Widzimy się w weekend 21-22 września we Wrocławiu. Podejmij wyzwanie i zacznij walkę już teraz: www.survivalrace.pl

Dołącz do facebookowych wydarzeń, by być na bieżąco z najświeższymi informacjami, konkursami i survivalowymi smaczkami nadciągającego sezonu: http://bit.ly/SR-2019-WRO | http://bit.ly/SR-2019-WRO-Kids

Sprawdź video-relację z minionej, jubileuszowej edycji: http://bit.ly/SR-2018-Wroclaw
www.fb.com/survivalrace
www.instagram.com/survivalracepl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocławianie stworzyli pierwszą globalną aplikację z Przepisami Gry w piłkę nożną
Następny artykułDolnośląski Festiwal Piwa i Produktu Regionalnego [CO, GDZIE, KIEDY]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.