Dolnośląski Festiwal Piwa i Produktu Regionalnego [CO, GDZIE, KIEDY]

0

Ponad siedemdziesięciu wystawców w tym samym czasie pod jednym dachem zaprezentuje swoje fantastyczne produkty w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Piwa i Produktu Regionalnego

Od 4 do 6 października w zabytkowej Zajezdni Dąbie we Wrocławiu będzie okazja, aby zapoznać się z osiągnięciami i nowymi kierunkami w gastronomi oraz piwowarstwie. To będzie czas pełen smaku, dobrej zabawy i kulinarnych uniesień.

Festiwal obfitować będzie w liczne atrakcje. Na scenie festiwalowej, w ramach bitwy Szefów Kuchni zmierzą się Piotr Kucharski oraz Wojciech Harapkiewicz. Oceniającym ich kulinarne zmagania będzie Maciej Barton. Piwną pogadankę o najdziwniejszych dodatkach do piwa poprowadzą Łukasz Matusik z Piwolucji oraz Piotr Gładczak z Wrocławskich Podróży Kulinarnych.

Na scenie festiwalowej, Grzegorz Pomietło, Szef Kuchni Art Restauracji, dokona reinterpretacji dolnośląskiego przepisu na wrocławski bigos. Festiwal uświetnią dwa koncerty nietuzinkowych muzyków. Zagrają Charles Pakowsky oraz João de Sousa.

Podczas Festiwalu rozstrzygnięte zostaną dwa konkursy: na Najlepszy Produkt w Regionie 2019 oraz Najlepsze Piwo Jesieni. Będzie sporo pozytywnych emocji i dobrej zabawy.

Zapraszamy na Dolnośląski Festiwal Piwa i Produktu Regionalnego.

4-6 października

Czasoprzestrzeń
ul. Tramwajowa 1-3 Wrocław

PIĄTEK 17:00-22:00
SOBOTA 12:00-22:00
NIEDZIELA 12:00-18:00

Wstęp wolny

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPodejmij wyzwanie – dawaj na Survival Race 2019!
Następny artykułFestiwal Lukru i Pierników: Słodka Misja na żywo we Wrocławiu!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.