Pierwszy Park Śniadaniowy we Wrocławiu! [MIEJSCE, TERMINY, ATRAKCJE]

0

Już 12 maja w Parku Generała Władysława Andersa rusza Park Śniadaniowy we Wrocławiu. Będzie to cykl niedzielnych spotkań ze świeżymi produktami na zielonej trawie. A to wszystko za sprawą pomysłowości właścicieli Forestu!

Na dworze już wiosna w pełni i szkoda czasu na siedzenie w domu. Tym bardziej, że po ciężkim tygodniu masz prawo do zasłużonego relaksu. Wykorzystaj ten czas i zafunduj sobie i swoim bliskim coś dla ciała i dla ducha – z dala od ekranów, hałasu, sztucznego światła lamp, pośpiechu miejskiej komunikacji. Po prostu z dala od szarej rzeczywistości!

Pozwól nam pokolorować swój niedzielny poranek. Zapraszamy do wspólnego delektowania się niecodzienną formą śniadania. – Tak o akcji mówią pomysłodawcy. – Wspólnie spędzony czas postaramy się umilić zapewniając  unikalne połączenie zapachu lasu i kawy. Pasjonujące rozmowy oraz zabawy “smakują” o wiele lepiej, jeśli w przerwie można skosztować przeróżnych specjałów oferowanych na naszych stanowiskach. Mamy wszystko, o czym można zamarzyć. – kontynuują zapraszając na śniadanie do Parku.

Śniadanie na trawie?

Wyobraź sobie słońce, zieleń trawy, lekki powiew wiatru, kolorowy latawiec… Taki obraz od razu zapowiada moc wrażeń. Podczas Parku Śniadaniowego w Parku Andersa organizatorzy zadbali o całą infrastrukturę. – Przygotowaliśmy niesamowite, niepowtarzalne miejsce. Relaks w gronie najbliższych – zdrowo, smacznie i wygodnie. Piknik? Czemu nie! Najlepsze jest to, że nie musisz przynosić ze sobą nic poza kocykiem i dobrym humorem.

Joga, animacje dla dzieci, lekcje dla psów

A to nie wszystko. W każdą niedzielę organizowane będą również zabawy dla najmłodszych, malowanie twarzy, bańki, warsztaty jogi, kursy gotowania czy lekcje posłuszeństwa dla czworonożnych przyjaciół.

Możliwości współpracy

Jeśli natomiast jesteś zainteresowany współpracą, to masz jeszcze możliwość przedstawić swoją propozycję menu. Organizatorzy udostępniają stanowisko, prąd i wywóz śmieci. – Zachęcamy do kontaktu osoby, które są tak jak my pozytywnymi, pełnymi pasji i energii ludźmi. Lista wystawców nie jest jeszcze zamknięta. Może okaże się, że jesteś perełką, która uzupełni nasz wachlarz kolorów swoją niepowtarzalną barwą. –

Więcej informacji i szczegóły:
https://www.facebook.com/parksniadaniowywroclaw/

 

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław na weekend: 9 najciekawszych wydarzeń [29-31 marca 2019]
Następny artykułVantage Development buduje historię Wrocławia [KAPSUŁA CZASU POD PORT POPOWICE]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.