Pierwszy Lidl w Bielanach Wrocławskich już otwarty! [RELACJA FOTO + PROMOCJE]

0
fot. Kocham Wrocław
a

W tym roku 8 marca był nie tylko świętem kobiet, ale również osób, które lubią robić zakupy i są łowcami promocji.  Wczoraj o godzinie 7:00 przy ul. Tynieckiej 1, otwarty został pierwszy sklep sieci Lidl w Bielanach Wrocławskich. Z okazji otwarcia organizatorzy zaprosili do udziału w specjalnie przygotowanych atrakcjach oraz na zakupy w promocyjnych cenach. 

W dniu otwarcia nowego Lidla każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Klientów witały uśmiechnięte hostessy i obsługa sklepu. Tuż po godz. 7:00 nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi i tłum osób mógł przekroczyć, przyozdobioną girlandą błękitnych balonów, bramę wejściową.

fot. Kocham Wrocław
fot. Kocham Wrocław

Nie brakowało licznych atrakcji  dla dzieci. Dodatkowo osoby, które odwiedziły sklep sieci Lidl w dzień otwarcia, mogły poczęstować się aromatyczną kawą serwowaną przez baristów, a także chrupiącym pieczywem.

fot. Kocham Wrocław
fot. Kocham Wrocław

W nowym sklepie klienci mogą znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: w ramach „Chrupiące z Pieca” – chleby i bułki niezawierające konserwantów, wędliny „Pikok”, mięso „Rzeźnik”, produkty eko czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

fot. Kocham Wrocław
fot. Kocham Wrocła

W sklepie Lidl w Bielanach Wrocławskich znaleźć można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci mogą nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach

Nowy sklep sieci Lidl w Bielanach Wrocławskich ma powierzchnię sali sprzedaży ponad 1 100 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 30 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, od piątku do soboty w godzinach: 7:00 –  22:00. W pracujące niedziele od 9:00 do 20:00. Ponadto dla wygody zmotoryzowanych klientów zostały przygotowane 82 miejsca parkingowe. Sklep w Bielanach Wrocławskich powstał zgodnie z najnowszymi standardami firmy Lidl.

fot, Kocham Wrocław
fot, Kocham Wrocław

„Naszym klientom zapewniamy szeroki asortyment produktów wysokiej jakości w atrakcyjnych, niskich cenach. W myśl hasła „Co tydzień coś nowego” kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Bielanach Wrocławskich” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.:

  • instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła,
  • odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych,
  • energooszczędne oświetlenie LED.
  • nowoczesne, energooszczędne materiały budowlane

Czas promocji

W okresie od czwartku 8 marca do soboty 17 marca wiele artykułów objętych zostało specjalnymi promocjami cenowymi.

Sprawdź szczegóły w gazetce: kliknij

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułJak prezentuje się Wrocław na Międzynarodowych targach Turystycznych?
Następny artykułWrocław na weekend: 8 najciekawszych wydarzeń [10–11 marca 2018]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.