Pierwsze we Wrocławiu bezpłatne lodowisko wewnątrz galerii handlowej! [NOWY TERMIN OTWARCIA]

0

Miłośnicy jazdy na łyżwach mogą już zacierać ręce i szykować się na otwarcie lodowiska w Sky Tower. Pierwsza lodowa tafla w mieście umieszczona wewnątrz galerii handlowej funkcjonować będzie codziennie od 17 stycznia (zamiast 16 stycznia) do 28 lutego, także w niedziele niehandlowe. Wstęp jest bezpłatny, a na miejscu będzie można wypożyczyć sprzęt.    

Szukających sposobów na aktywne spędzenie wolnego czasu oraz wszystkich amatorów łyżwiarstwa z pewnością ucieszy otwarcie nowego lodowiska w centrum Wrocławia. Tafla o powierzchni 120 mkw. zostanie uruchomiona na poziomie 0 w Sky Tower. Na miejscu funkcjonować będzie również wypożyczalnia sprzętu (koszt wypożyczenia łyżew na godzinę to 8 zł, kasku 3 zł). Wstęp na lodowisko jest bezpłatny. Za darmo będziemy mogli także skorzystać z szatni z zamykanymi na kluczyk szafkami.

Zima w mieście wcale nie musi być szara, zimna i nudna. Jazda na łyżwach to świetna zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wypad na ślizgawkę to również doskonały pomysł na rozrywkę w czasie ferii zimowych. W Sky Tower będzie można ślizgać się bez względu na warunki pogodowe aż do końca lutego.– mówi Agnieszka Solarz, Dyrektor Marketingu Obiektów Komercyjnych w LC Corp S.A.  – Gdy opadniemy z sił po aktywnej zabawie, możemy posilić się korzystając z oferty gastronomicznej Sky Tower – dodaje Agnieszka Solarz.

Lodowisko i wypożyczalnia sprzętu w Sky Tower czynne będą od 17 stycznia do 28 lutego, w godzinach od 10:00 do 20:00.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław na weekend: 11 najciekawszych wydarzeń [11-13 stycznia 2019]
Następny artykułEkoBazar w Browarze Mieszczańskim – zdrowe produkty z certyfikatem żywności ekologicznej
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.