To będzie prawdziwy fotograficzny maraton! Już w najbliższą niedzielę (22 maja) wraz z Fundacją Fotograficzną POZYTYWNI zaprosimy Was do udziału w dwóch wydarzeniach, które połączą i zintegrują miłośników Wrocławia i fotografii.

Na początku rzucamy Wam wyzwanie – stańcie do Pozytywnej Gry Foto!

Start:
16:00 Studio Pozytywni – ul. Lelewela 4 (wejście od strony ul. Kolejowej)
Rozdamy mapki, omówimy zasady, nadamy Wam numery startowe i rozejdziemy się, by po 5 minutach rozpocząć GRĘ.

Ustrzelcie aparatem jak najwięcej uczestników i nie dajcie się złapać w inne obiektywy.
Dodatkowo odnajdźcie i sfotografujcie modelkę ustawioną w jednym punkcie miasta. Gdzie? Podpowiedzi w mapce. W miejscu ustawiania modelki nie obowiązują zasady strzelania aparatem. Pracujcie z modelką i zdobądźcie najlepszy kadr!


Start PHOTOWALKU i finał gry:


Spotykamy się o 19:00 przy nowej Bibliotece Uniwersyteckiej na skrzyżowaniu ul. Kardynała Wyszyńskiego i ul. Joliot Curie.

Nie zwalniamy tempa i zapraszamy Was na kolejny Photowalk z Redakcją Kocham Wroclaw.

Zaczynamy o dość nietypowej porze, ale jesteśmy przekonani, że będzie to nie lada gratka dla miłośników fotografii. Trasę spaceru rozpoczniemy o godz. 19:00 przy nowej Bibliotece Uniwersyteckiej na skrzyżowaniu ul. Kardynała Wyszyńskiego i ul. Szczytnickiej. Z aparatami w rękach odkrywać będziemy z różnych perspektyw tereny nad Odrą, czekając wspólnie na zachód słońca.

13224054_1015147401900646_995007282_o

Nie zabraknie jak zawsze opowieści o historii i ciekawostkach związanych z mijanymi miejscami, które będziemy uwieczniać na zdjęciach.

Spacer po Wrocławiu trwał będzie około półtorej godziny. Po zakończeniu naszego Photowalku przejdziemy do Studio Pozytywni (przy ul. Lelewela), gdzie będziemy mogli poznać się bliżej, zrelaksować się przy muzyce i w miłym towarzystwie porozmawiać o fotografii. Chętne osoby otrzymają możliwość wyświetlenia swoich zdjęć zrobionych podczas spaceru, będzie to także dobra okazja by poprosić o radę lub wskazówki, czy podzielić się doświadczeniami dotyczącymi sprzętu, ustawień lub ciekawych miejsc na zdjęcia we Wrocławiu.

Nadejdzie też pora na wyłonienie szczęśliwego zwycięzcy Pozotywnej Gry Foto. Uwaga – czeka nagroda, ale nie zdradzimy na razie jaka…

Wydarzenie jest bezpłatne i dostępne dla każdego (bez wcześniejszych zapisów), więc serdecznie zapraszamy!

UWAGA! Można wziąć udział w obu wydarzeniach, lub wybrać dla siebie jedno.

Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/493106947566265/

Tak było tydzień temu: https://kochamwroclaw.pl/photowalkno2relacja/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułModny Wrocław – najlepsze stylizacje z wrocławskich ulic
Następny artykułZmiany w komunikacji 25-27.05.2016
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.