Szukasz ciekawych perełek z drugiej ręki lub chcesz pozbyć się zalegających w szafie szpargałów? Pchli Targ to idealne miejsce do sprzedaży, kupna lub targowania się. Znajdziesz tu galanterię, książki, drobne rękodzieło, ubrania, starocie i wiele więcej.

Zapraszamy na najbliższy Pchli Targ na placu Centrum Historii Zajezdnia, który odbędzie się 14 kwietnia w godzinach od 10:00 do 14:00. Zgłoszenia dla sprzedających przyjmowane są pod numerem telefonu: tel. 71 715 96 00 (w godzinach od 8:00 do 16:00) lub mailem: pchlitarg@zajezdnia.org

Przed zgłoszeniem należy zapoznać się z regulaminem, który dostępny jest na stronie: https://zajezdnia.org/pchli-targ-kwiecien/

Każdy sprzedający samodzielnie organizuje swoje stanowisko sprzedaży (stolik, krzesła, wieszaki). Przypominamy również, że na plac nie wolno wjeżdżać pojazdami. Prosimy o pozostawienie samochodów na parkingu i przeniesienie towarów na miejsce sprzedaży.

Udział jest bezpłatny!

Pchli Targ jest organizowany 1 raz w miesiącu. Na kolejne edycje organizatorzy zapraszają:

  • 12 maja,
  • 9 czerwca,
  • 14 lipca,
  • 11 sierpnia,
  • 8 września,
  • 13 października.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułLotny Festiwal Piwa po raz 8 we Wrocławiu!
Następny artykułWrocław na majówkę – top 5 atrakcji dla turystów
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.